• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Divy a ich zobrazovanie na pozadi

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Volf

Šepkajúci golem
hrac ak ma postavene divy tak jednotlive divy sa zobrazuju na pozadi (na tom kopci co je nad mestom).
problem podla mna spociva v tom ze sice sa tam zobrazuju stare divy ktore ma hrac postavene ako je napr. Zvonica ale uz sa tam nezobrazuju nove divy ako je napr. hroty sváru.
a kedze pribudla navigacna funkcia ze ked kliknete na div na tom kopci tak vas hra nasmeruje na konkretny div na ktory ste klikli bolo by dobre aby sa tie nove divy na tom kopci zobrazovali jednak pre tu navigacnu funkci a aj ako info ake ma hrac divy postavene, hlavne v neskorsich dobach sa dost tazko hladaju divy ked hraci setria miestom tak budovy davaju co najtesnejsie ako sa da aby setrili miestom sice pri nacitavani mesta sa ukazu tie koliecka nad divmi ale to velmi nepomoze ak ich nemaju postavene blizko hlavnej budovy kedze pri nacitavani sa mesto centruje na hlavnu budovu
 
Naposledy upravené :

DeletedUser136

Guest
Mne sa na pozadí nezobrazujú už veľmi dlho žiadne divy, ani moje ani u navštívených hráčov, takže o nejakej navigácii ani neviem :((
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
liiana asi mas nastavenu grafiku v meste na nizku, vtedy su vypnute vsetky animacie aj pozadia
 

Volf

Šepkajúci golem
liiana divy sa okrem miesta zobrazuju na tom kopci nad mestom a ak kliknes u seba alebo u ineho hraca na div na tom kopci tak ten ta presmeruje na div co je v meste realne postaveny (ten kde mozes davat body)

a ako som pisal v neskorsich dobach sa dost blbo tie divy hladaju a nie vsetky divy sa na tom kopci ukazuju
 

DeletedUser136

Guest
no fakt :DDD
zlepšilo sa to, keď som zmenila grafiku... lenže teraz mi zasa spomaľuje neskutočne hru, takže to prepnem späť :)
ale dík za info!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore