• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

[Diskusia] Verzia 1.16

DeletedUser9

Guest
Čo hovoríte na najnovšiu aktualizáciu 1.16? Tešíte sa na novú rasu? A čo bojový systém?

Rozprávajte, sme zvedaví na vaše názory! :)

(Je možné, že niektoré názvy jednotiek nie sú uvedené správne, bohužiaľ sa zatiaľ nedostanem ku všetkým herným prekladom.)
 

MajaR

Lesný duch
teším sa, na novú aktualizáciu aj na to že sa nám zase niekto venuje...ale kde zmizla aktualizácia 1.15 ? chcela som si pozrieť toho bojového pavúka...nveim to na fóre nájsť (aha už som to našla v oznámeniach )
 

MajaR

Lesný duch
chcela by som sa spýtať ostatných, hlavne bojovníkov, čo budú teraz trénovať, či dajú prednosť vílym čarodejkám alebo klasickým čarodejníkom čo bol doteraz (u ľudí ) a taktiež čo z ľahších jednotiek, či sa oplatí ten včelí jazdec. Zdá sa mi byť zbytočné trénovať všetky. Čo sa týka trénovania bola by som radšej keby sa mohli trénovať jednotky súbežne vo všetkých troch cvičiskách, zdá sa mi zbytočné aby boli tri budovy na tréning ak sa aj tak trénuje len v kasárňach. To sa mi akosi nepáči. Na nové víly sa teším, ale kým sa prehryziem orkami, ešte veľa času pretečie...
Takže ďakujem všetkým za odpoveď, ešte by som dodala že cvičenie kerberosov v novom cvičisku 10 hodín je nemysliteľné.
 
Naposledy upravené :

Shanigan

Lesný duch
Tak a máme tu aktualizáciu, pridali aj elfom kerberov . no ale prečo sa nedá trénovať aj na cvičisku aj v kasárňach ? Alebo som niečo zle pochopila ? No ja si cvičisko sťa elf len teraz staviam, som zvedavá čo mi to dá :D
 
Hore