• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Zahmlenému lesu

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Milí hráči, tu môžete diskutovať o novej udalosti. Ako sa Vám páči nový systém? Dajte nám vedieť :)
 

Shanigan

Lesný duch
Je to zaujímavé ,trošku trvalo kým som pochopila systém :p to som celá ja ,mám dlhé vedenie. Ale zatiaľ celkom pekné odmeny som dostala. Síce nemám miesto , kde by som dala chalúpku :p ale posnažím sa získať všetky artefakty . A potom uvidím, možno niečo vyhodím čo už mám dlhšie. Ale som taký hraboško ;)
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
okrem toho že je to dlhé a otravné klikanie, tak je to zatial najhoriša varianta na získanie denných odmien, som ešte zvedavý ako to dopadne s artefaktmi, ale asi o nič lepšie
 

Ailith

Šepkajúci golem
Milí hráči, tu môžete diskutovať o novej udalosti. Ako sa Vám páči nový systém? Dajte nám vedieť :)
Milí hráči, tu môžete diskutovať o novej udalosti. Ako sa Vám páči nový systém? Dajte nám vedieť :)
Celé zle, hrám už vyše 2 roky, ale takýto zahmleny blud tu ešte nebol, a to je veľmi mierne vyjadrenie, nechcem vulgárne nadávať.... Nie len klikanie, ale za cely event mi dalo jednu jedinú budovu aj to som ju nechcela...
 

Shanigan

Lesný duch
Tento event ma prekvapil a ale veľmi potešil. Je tu potrebná stratégia a nie bezduché odklikávanie úloh. Nebolo jedno kedy použiť lampu, kedy lampáš ,kedy sviečku. Celkom sa mi podarilo odhaľovanie mačičiek :p Toto bolo lepšie ako tie eventy doteraz, čo sme len mechanicky dodávali artefakty za úlohy. . Mať tak viac času, bola by som si to tentokrát užila oveľa viac . ;)

PS: no je pravda, že tento event nebol pre rýchle získavanie odmien ,skôr na rozmýšľanie a plánovanie. Ale o tom je predsa táto hra :) budovy som nejaké získala ale tie ma ani v celku nezaujímali . Ale vojsko, runy , očarovanie ,to sa zišlo. Povedzme mince nie veľmi, aj tak ich mám momentálne príliš veľa . Takže super:cool:
 
Naposledy upravené :

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
Tento event ma prekvapil a ale veľmi potešil. Je tu potrebná stratégia a nie bezduché odklikávanie úloh. Nebolo jedno kedy použiť lampu, kedy lampáš ,kedy sviečku. Celkom sa mi podarilo odhaľovanie mačičiek :p Toto bolo lepšie ako tie eventy doteraz, čo sme len mechanicky dodávali artefakty za úlohy. . Mať tak viac času, bola by som si to tentokrát užila oveľa viac . ;)

PS: no je pravda, že tento event nebol pre rýchle získavanie odmien ,skôr na rozmýšľanie a plánovanie. Ale o tom je predsa táto hra :) budovy som nejaké získala ale tie ma ani v celku nezaujímali . Ale vojsko, runy , očarovanie ,to sa zišlo. Povedzme mince nie veľmi, aj tak ich mám momentálne príliš veľa . Takže super:cool:
je niečo v tejto hre čo by si nepochválila?
 

Shanigan

Lesný duch
Picmuch budeš sa čudovať ale aj ja som si často pohundrala aj pohundrem. Teraz už menej;) . Ale hra je HRA , teda nejde o to koľko odmien získam a akých :) veď všetko sa zíde. Ide o tú radosť z hry , o potešenie byť tu . A event sa mi fakt páčil, rada pátram, kombinujem. Žiaľ stratég som mizerný.... preto nemusím turnaje :rolleyes: .
 
Hore