• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Valentínskej udalosti

DeletedUser489

Guest
Ahoj, neda mi aby som nezareagoval na to co si napisal....

Ak je uloha ,,premiestni 1 budovu" tak v com vyplyva ta namaha v jej splneni ? Ze asi 4x kliknes na mys a raz ju posunies ? Chapem, ze pre niekoho, kto ma obe ruky zlomene by to mohla byt vcelku vyzva, ale nakolko verim, ze taky clovek ma ine starosti nez hrat browserovu hru tak je to uloha z kategorie ,,ak by tu nebola, ani si nevsimnem" a preto by som bol za, aby tu skor nebola ako bola.
Druha vec, ty si na vilach, ja na carodejoch, takze na temu narocnosti ulohy ,,zozen 1000 minci" sa radsej nebudem ani vyjadrovat. Popravde, tato uloha asi nepredstavuje akykolvek problem ani pre hraca okolo miesta 4000 v rebricku cize dalsi pripad z kategorie ,,ak by nebola...". Postup rovnaky.

Moj osobny nazor je, ze robit event s 57 ulohami, z ktorych je x len do poctu je nedobry smer. Namiesto skoro 60 nech je uloh povedzme 15 ale nech cloveka donutia trosku zmobilizovat sily. Namiesto ,,zozen 1000 minci" nech je tam uloha odstupnovana podla kapitoly, povedzme na drakoch by to bolo ,,zozen 4 miliony minci". Moznost 1 - poziadam celu ally nech mi nasypu mince do hlavnej a zvysok nejako zozeniem. Moznost 2 - vyklikam vsetky provincie co mam objavene... Pointa je, ze to nebude len tak par kliknuti, ale je tu viacej sposobov ako sa s vecou popasovat.
Popripade ulohy ,,prijmy 2 obchodne ponuky" ... otvorim trh, kliknem na tejto urovni hocico a vybavene. Co tak ,,zamen xyz produkcie prvej posilnenej vyroby s najmenej 3 roznymi hracmi" kde xyz je premenna na zaklade kapitoly ?
A takto by sa dalo ist dalej ale snad to na obrazok staci.

Co mi ale na eventoch lezie na nervy su ulohy v style ,,vyries x stretnuti" ,,otvor provinciu" lebo pointa tejto ulohy je, ze ak sa na nu dostanes bez toho, aby si mal odlozene nejake provincie tak kliknes na skumat a nasledne cakas 30,40,50,60 hodin ba aj viac na vyssich urovniach kym sa vyskuma... V tomto smere uz 24 hodinova vyroba je otrava, ale tieto kvesty, ze mozes len tak sediet 2 ci 3 dni so zalozenymi rukami su otrava. Zvlast ak taky padne niekde na zaciatku, tak to cloveka skor otravi nez motivuje.
 
Hore