• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k súťaži

DeletedUser67

Guest
Vážení ľudia a elfovia,

do tejto témy nám môžete písať všetky vaše otázky, pripomienky a podnety k súťaži! Rovnako tak je vítaná aj otvorená diskusia o súťaži. :)

S pozdravom,
Váš Tím hry Elvenar
 

DeletedUser

Guest
neviem ci zle ratam ale mne sucet 1 a 2 a 3 miesto vychadza 1000 dia nie 3000 ako pisete :)
 

DeletedUser67

Guest
Ahoj Protokol.

Áno máš pravdu, za prvé druhé a tretie miesto je to dokopy 1000 lenže máme 3 skupiny či že to je dokopy 3000.
 

MajaR

Lesný duch
nedarí sa mi dať obrázok :(
ako to mám urobiť ?
...niečo som poriešila, ale nedá sa zväčšiť ako ostatné..
 
Naposledy upravené :

DeletedUser67

Guest
Ahoj MajaR.

Tvoje mesto je zapojené do súťaže. Nemaj strach je tam vidieť všetko čo je treba a keď tak nie je problém si ťa pozrieť v hre. Mesto máš veľmi pekné. Len tak ďalej.
 

DeletedUser

Guest
Ahojte, nechcem kritizovať, tak či tak je super, že takéto súťaže vznikajú a táto je skvelá. No podľa mňa tie kategórie nie sú zvolené najlepšie. Väčšina hráčov, ktorí sa zapájajú majú skóre nad 10 000. Kategórie mohli byť do 10 000, potom od 10 001 do 20 000 a posledná nad 20 000. Teraz sú dokopy 3 hráči v spodných dvoch kategóriách, takže nemajú konkurenciu a v poslednej nad 10 001 je dosť veľký pretlak.
 

DeletedUser

Guest
Nedarí sa mi pridať vlastný obrázok do súťaže. Keď dám pri vytváraní novej témy nahrať súbor a vyberiem obrázok (vo formáte jpg) dostanem chybovú hlášku: "There was a problem uploading your file." Kde môže byť problém? Obrázok má cca 1,2MB
 

DeletedUser

Guest
Už som na to prišiel, obrázok môže mať maximálne 1MB. Musel som znížiť jeho rozlíšenie.
 

DeletedUser56

Guest
ahoj,
dajte mi tip na full screen,program kteri mi sestavy celu mapu mesta,a aj navod ako to pospajat
 

DeletedUser16

Guest
Benjamino ma pravdu. do 10000 bodov je tu velmi malo prispevkov, takze to vlastne ani nebude sutaz pre nich a nad 20000bodov je tu vacsina hracov, bude tazke vybrat... nezavidim porote
 

DeletedUser

Guest
Hej, podľa toho aký hráči sa zapojili, by kategórie mohli byť kľudne aj takto:

1. do 20 000
2. od 20 001 do 30 000
3. nad 30 001

myslím, že by to bolo asi najviac vyvážené
 

DeletedUser25

Guest
Alebo by sa kategória nad 10 000 mohla rozdeliť na dve - ľudia a elfovia.
 

DeletedUser

Guest
Bety aj to by bolo super, elfské a ľudské mestá sa ťažko porovnávajú, ale súťažiacich elfov je veľká prevaha.
 

DeletedUser4

Guest
S rozdelením kategórií sme sa popravde najviac natrápili, nakoľko sme dopredu nevedeli odhadnúť, koľko hráčov sa súťaže zúčastní. Musíme sa priznať, že ste nás v tomto smere naozaj veľmi príjemne prekvapili. :)

Čo sa týka vyhodnotenia, súťaž bude vyhodnotená v priebehu týždňa.
 

DeletedUser96

Guest
jaj moji zlatí, nedá sa zavďačiť všetkým ale keď si pozriete počty hráčov v jednotlivých kategóriách, tak to je vyvážené:
nad 10K je 172 hráčov
5 až 10K je 198 hráčov
do 5K je 1688 hráčov, z ktorých minimálne 200 hrá
Všetko je to o chuti zúčastniť sa súťaže. Ja nemôžem za to, že v mojej kategórii som sám prihlásený.:D
 

DeletedUser

Guest
Kategórie by sa mali určovať podľa zloženia zúčastnených hráčov v súťaži a nie podľa počtu zaregistrovaných hráčov v hre. Prepáč, ale kategórie tak ako sú teraz, určite nie sú vyvážené, keď si sám v kategórií a nemáš konkurenciu to už nie je súťaž. Ja nemôžem za to, že okrem Teba sa na to všetci hráči do 5000 vykašlali :D
 

DeletedUser96

Guest
:p :p Benjamino, už si videl nejakú súťaž, ktorej pravidlá by sa stanovovali až po prihlásení účastníkov? Podľa teba by sa teda mali pravidlá stanoviť až po skončení súťaže, lebo až vtedy budú prihlásení všetci čo chceli. Teoreticky aj 5 min. pred skončením súťaže by sa mohlo prihlásiť 20 nových účastníkov.
 

DeletedUser

Guest
Čítal si pravidlá súťaže Odalvmos? Predpokladám, že nie. Tu je jeden z nich:

"Tím hry Elvenar si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť pravidlá súťaže, prípadne celú súťaž zrušiť."

Čo by som k tomu dodal? Jedine to, že chápem tvoju horlivosť, keďže podľa momentálnych nastavení kategórií máš istých 600 diamantov. No to, že nemusíš mať vôbec pekné mesto, pretože si sám v kategórií a nie je s kým porovnávať, to už odporuje aj názvu súťaže: "Najkrajšie mesto".

Nechcem, aby sme sa tu hádali (aj keď mi nedalo nereagovať na tvoje príspevky, ktoré pre mňa vyzneli dosť provokatívne), nič tým nevyriešime, len to na nás vrhá nedobré svetlo. Ja som iba dal návrh do diskusie, za ním si stojím a páčil sa aj viacerým kolegom. Ty si jasne vyjadril nesúhlas, čo je pochopiteľné, ale nechajme rozhodnutie na Tým Elvenar.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser67

Guest
Ahoj všetci zúčastnení.

Posnažíme sa spraviť vyhodnotenie priebehu tohto víkendu. Vieme, že týždeň na vyhodnotenie súťaže je moc, no ja sa vám ospravedlňujem pretože som mal technické problémy s počítačom a do toho poobednú smenu v práci čiže sa to nedalo vyriešiť rýchlejšie. Každopádne som späť a púšťame sa do rozhodovania.

Ďakujeme za trpezlivosť,
Váš Tím hry Elvenar
 
Hore