• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diamanty

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser210

Guest
Elvenar je snáď jediná hra na svete, v ktorej sa hráč môže dostať k diamantom iba za reálne peniaze. Navrhujem zaviesť diamanty do systému odmeňovania
- na začiatku každej kapitoly výskumu,
- eventov,
- zmysluplných úloh ako napríklad "vyrob 100 krát nápoje".
Nebudem to rozoberať naširoko z pohľadu motivácie hráčov, marketingu a podobne. Počkám na reakciu :eek:
 

Shanigan

Lesný duch
No nápad by to nebol zlý, ale nemyslím, že prejde . ako pozerám postup hry, tak ide práve o to aby sme si kupovali diamanty za reálne peniaze. určite by sa hráči viac snažili hrať a bolo by menej tých ktorí prestanú . Lenže potom by sa asi menej kupovalo za reálne peniaze :D Gurda biznis je biznis ...
Ale ľahšie by sa nám hralo , keby sme ich dostávali napríklad pri dokončení kapitoly ,alebo pri postupe do ďaľšieho levelu.
 

DeletedUser210

Guest
Shanigan, viem z iných hier, že možnosť získať rozhodujúce platidlo iba podporí chuť do "jedla". Aj keď som ako každý Slovák... zdravá, mocná, lakomá... veru som nejaké tie eury minula aj na zábavu. Aj tak to bolo menej ako keby som šla na pivo a následky boli radostnejšie :D
To na čo môžeš v tejto krajine míňať:
tretí staviteľ - 500
dokončenie výroby - 17
dokončenie výstavby -178
výcvik - 57
základné budovy - iba dve magické varianty 850 a 890
kultúra, najlacnejšia Krtáľovská stráž - 87
rozšírenie mesta za diamanty - 450
odomknutie výskumu - 210 - 2252, atď.
Nie je toho veľa a 100 a dokonca aj 1000 diamantov nikoho z biedy nevytrhne ani mu nijako zvlášť neuľahčí hru. Na tie najdôležitejšie veci totiž diamanty nepotrebuješ.
Myslím, že 100 diamantov by mohli tvoriť jeden z pokladov pri susedskej výpomoci a okrem už spomínaných možností by som dal 10 diamantov za každý takýto pekný príspevok :D Výsledkom by bola motivácia hráčov dávať susedskú výpomoc a kiwa by mohla na fóre kľudne spávať. Samozrejme za spam by sa hráčovi odrátalo 10 diamantov z konta.


14wu89l.jpg
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
Gurda, suhlasím s tou odmenov ako si to v drobnosti opísala a uplne by to stačilo.Ešte tak keby sa dalo hlasovat.No asi i tak zbytočne,neviem či s hráčou by bol niekto proti.
 
Naposledy upravené :

DeletedUser210

Guest
Elvenar, hlasovanie by malo zmysel keby sa do neho zapojila aspoň polovica zo súčasných 3175 hráčov. Keby prevádzkovateľ nič neurobil mohli by sme vstúpiť do štrajku :p Nedať to najcennejšie je firemná filozofia, podobne ako v Tribal Wars. V podobnej hre ako táto ("Osadníci") sa tiež vyskytujú diamanty a odmena 50 diamantov za splnenú úlohu (!) je bežná. Táto hra je ešte mladá a treba komunikovať s menežmentom, na ktorom záleží či podnet posunie ďalej. Konečné slovo však má ten čo nám túto zábavu ponúka.
 

DeletedUser273

Guest
Elvenar je snáď jediná hra na svete, v ktorej sa hráč môže dostať k diamantom iba za reálne peniaze. Navrhujem zaviesť diamanty do systému odmeňovania
- na začiatku každej kapitoly výskumu,
- eventov,
- zmysluplných úloh ako napríklad "vyrob 100 krát nápoje".
Nebudem to rozoberať naširoko z pohľadu motivácie hráčov, marketingu a podobne. Počkám na reakciu :eek:

dobry napad :)
 

DeletedUser138

Guest
Urcity hraci si aj tak budu tie diamanty kupovat, aj ked bude system odmenovania, teda pokial sa budes chciet vyrovnat top hracom, tak proste budes musiet investovat. Teda podla mna to velky zmysel mat nebude, ale zas ak si cces iba nasetrit na stavitela, tak fajn, mohlo by to fungovat....
 

Shanigan

Lesný duch
Náhodou thalae má to zmysel, budú sa kupovať diamanty a ani nie tak aby sme sa vyrovnali top hráčom, skôr aby sme niečo rýchlejšie dosiahli alebo získali nejakú kultúru, či obyvateľov hneď a teraz :p /teda aspoň ja kupujem kvôli tomu / ale na druhej strane poteší ak ich dostaneš akoodmenu a aj tie sa minú coby dup :) Skúsenosť z iných hier :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Skúsil by som tie diamantové odmeny trošku prepracovať. Na začiatku každej kapitoly je fajn, ale vyrobiť 100 nápojov? To sa dá ľahko, a určite nieje vhodné aby sa za niečo také dostali diamanti.

Skúste vymyslieť ešte nejaké "miľníky" a posuniem to.
 

DeletedUser234

Guest
tiež som čakal že diamanty budú dostupne nielen kupovaním (alebo odmenou v súťažiach na fóre) ale ako ste písali vyššie, napr. pri vyskúmaní celej kapitoly, samozrejme nepredstavujem si tú odmenu 1000 alebo 500 diamantov, postačilo by 10-20
 

DeletedUser138

Guest
Ja by som mal jeden milnik. Sice pre mensich hracov to bude asi dost tazke ale mohlo by ist o umiestnenie v turnaji. Trebars... umiestni sa v top 10 v turnaji a dostanes X diamantov...
 

gmail

Lesný duch
ahoj - iba jedna otazka - rozsirenie mesta za diamanty - to stoji jedno policko 450? lebo je tam uvedene cislo 23 - to znamena, ze 23x si mozes kupit jedno policko za 450diamantov, alebo ze za 450 diamantov ti da 23 policok?
 

axa11

Lesný duch
No ono som aj trochu nespokojný. kedže ja nakupujem iba cez sms a nevidel som dosial žiadnu bonusovú ponuku cez tento nákup a hral som viac hier kde to bolo možné neviem prečo tu nie,
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore