• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Aké Divy máte postavené & koľko máte Rún

DeletedUser13

Guest
Napíšte aké Divy máte postavené a môžte napísať aj prečo.
A koľko vlastníte rún vcelku ma to zaujíma koľko majú ostatný tak možno to zaujíma aj vás.
Tu je môj skromní zoznam :D
m5iaIdYiSe65kWyLXdRBzw.png

C8ey3A-5QAeE08Kp8N5itQ.png

g7dFo9bnQ32xq5yDQnLo7Q.png

5v_S4ZAdSWWL7UQaxxVTZw.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

gmail

Lesný duch
ja akurat zacinam orkov, zlatu priepast mam na urovni 6, knihu tajomstiev na 2. a majak a horsku len na 1:(
divy.png
runy.png
 

Imiris

Lesný duch
Ja začínam len piatu etapu a postavené mám prvé štyri (priepasť na 4, knihu 2, hroty 2 a bábo prepadlisko na 1), ale chcem všetky :) Divy nežerú kultúru ani ľudkov, ale ich skôr pridávajú a aspoň je mesto rôznorodejšie :)

Moje runy, maják a kláštor sú vo výskume :)

Screenshot_1.png
 
Naposledy upravené :

DeletedUser91

Guest
Ja už rok prerábam svoj div...prestavba chaty na rodinný dom...a nechýbajú mi runy ale eurá...:( snaď to do jesene dam.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ja mám 3, ale nemám miesto na iné, a neviem ani aké by som chcel :D :D
 

Shanigan

Lesný duch
Mno ja mám 4 divy ,knihu 3 úroveň.postavila som to kvôli VB ,potom som to oľutovala ,ale zase zbúrať .... no vyzerá to, využijem teraz pri prieskume /potrebujem priestor ,tak sa vrhám na provincie / zlatá priepasť úroveň 8 , je postavená kvôli populácii :) , kryštálový maják 3 úroveň , no postavila som preto, lebo sa mi páčil :p ale s radosťou zisťujem že pri spolupráci dostanem aj niečo posilneného tovaru :) horská budova úroveň 2 , dobre vyzerá a aj kvôli populácii :) pri prechode územím trpaslíkov a elfov som ich dostala na takúto úroveň . Horská budova sa zlepší kým budem pri orkoch a chystám sa ešte na kvitnúci cech obchodníkov, ale akosi nie a nie dosadiť runy, stávajú sa z nich skôr úlomky a to potrebujem len dve na dokončenie kruhu :D
no a toto sú runy :p
http://img24.cz/images/69336339088207982032.jpg
 

*Hawkins*

Lesný duch
no nemám velkú knihu tajomstiev, prepadlisko a trony vznešených mužov :D knihu by osm vedel napchať niekam, prepadlisko je zbytočné kedže mám veže blahobytu a trony sa mi nepáčia :D
 

DeletedUser436

Guest
mna by skor zaujimalo naco mi padaju ulomky run do divou, ktore uz mam postavene, ved je to zbytocne, ci nie?:)
 

DeletedUser13

Guest
Presne tak potrebuješ ale aj tak ma štve že mám 74 rún z 1 divu ktoré ani nevyužijem čiže je to Useless.
A môj návrh na menenie rún za úlomky neprešiel žiže tak sa veci majú no.
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
Ak vies, ze ten div nikdy nevyuzijes, tak zmen jeho runy za ulomky a ulomky pouzi pri spajani do run inych divov...
 

DeletedUser13

Guest
Áno dá ale ak má človek kryštálový maják na LvL 6 a má k nemu 75 spomínaných rún tak asi ťažko zbúra div že ? :D
 
Hore