• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Komunikácia Četovanie :)

Nimlot

Mlčanlivý mních
Ahojte , chcela by som navrhnúť možnosť si pokecať nielen v rámci vlastného spoločenstva, ale i medzi ostatnými hráčmi, mať nejaký globálny chat spoločenstiev by bolo fajn...
 

Nimlot

Mlčanlivý mních
V rámci četu spoločenstva by som uvítala možnosť vkladania obrázkov, či videí....pre spestrenie komunikácie. Áno, som asi náročná, ale aspoň by si skupiny nemuseli vytvárať kontá na sociálnych sieťach, bez komunikácie je online hra neúplná...
 

rastik11

Mlčanlivý mních
V rámci četu spoločenstva by som uvítala možnosť vkladania obrázkov, či videí....pre spestrenie komunikácie. Áno, som asi náročná, ale aspoň by si skupiny nemuseli vytvárať kontá na sociálnych sieťach, bez komunikácie je online hra neúplná...
K tejto žiadosti sa pripájam spolu aj s mojimi 23 členmi spoločenstva! Často pri vysvetľovaní nejakej funkcie sa hodí odfotiť obrazovku, zvyrazniť vhodnú časť a umiestniť do chatu spolu s vysvetlením. Chápem tvorcov že chcú obmedziť zaťaženie servera, ale veď obmedzenie sa dá vykonať obmedzením veľkosti príloh a počtu za určitý čas alebo podľa funkcie používateľa.. veliteľ, zástupca, veľvyslanec, člen... Ak sa nedajú povoliť prílohy v chate tak v pošte hry. Teraz príde asi odpoveď že však takto môžeme komunikovať tu vo fóre. Niektorí moji členovia odmietajú toto fórum pre skúsenosť trollingu, takúto skúsenosť na tomto fóre mám aj ja z rokov 2016-2017 kedy som kvôli tomu úplne prestal hrať a začal s týmto kontom až v juni 2018 ale už bez navštevovania fora - konto na fóre som si založil len teraz a dúfam že nebude znova dôvodom odchodu z hry. Alebo vieme nejakú zložku fóra obmedziť len na členov určitého spoločenstva aby sa tam neplietli iní používatelia?
 
Hore