• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Úlohy

Lunata

Ukecaný paladin
Ahojte,
chcem sa spýtať na úlohy, ktoré mi ponúkajú tie nové obrázky - deduško elf atď... už dlhšiu dobu mám stále dokola rovnaké úlohy, buď zlepši obytnú budovú na level 11 (napríklad) alebo zlepši dielnu minimalne na level 11, potom vyrob jednodnovú výrobu prvo-, druho- či treťo-výroby, zromaždi tolko a tolko zásob bla bla bla...
Prečo alebo kedy tam budú normálnejšie plohy, ktoré mi budú dávať aj normálnejšiu odmenu? Napríklad manu, to sa mi asi len dva krát stalo, že mi dalo ako odmenu manu, hoci tá by sa mi teraz zišla najviac.
Ďakujem
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Tvoja príbehová úloha stojí (hlavná budova), keď ju úspešne spravíš úlohy sa pomenia ;)
 

Lunata

Ukecaný paladin
no to je tá úloha, ktorú môžem preskočiť.. napr. teraz mám vylepši 1 dielňu na úroveň 11 alebo vyžšiu, okej, práve dávam level 24, za 4 hodiny mi to odfajkne, že urobene, ano? potom čo dalej? ja vždy všetko plním, ano občas preskočím, lebo je to preskakovacia úloha :) ale nepreskakujem zámerne... neviem, nerozumiem tomu :(
 

Lunata

Ukecaný paladin
okej dokončena úloha :) a teraz mám získaj 200 000 mincí a vyrob 2x pokročilé nástroje, mince hotovo, za tri hodky napíšem čo bolo ďalej :)
 

DeletedUser13

Guest
Ale ty tie úlohy robiť nemusíš môžeš ich preskočiť tie úlohy sú opakovateľné.
 

Lunata

Ukecaný paladin
aha tak som to pochopila, ked hlavnu budovu zmením, tak to bude ok :D dobre pardon za tie tri správy :D
 
Hore