• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Lelira3

    Chat

    Chat po prihlásení funguje pár minút. Nedá sa písať správy ani čítať správy od spoluhráčov. Túto chybu mám už dlhšie. Moji spoluhráči majú ten istý problém
  2. Lelira3

    Mesto Div

    Čo tak spraviť vylepšenia Divov vo vyšších leveloch, že by sa ich veľkosť zmenšovala?
  3. Lelira3

    Lelira3

  4. Lelira3

    Mesačná knižnica

    Uz je to ok odpojila som ju a opat pripojila
  5. Lelira3

    Májová slávnosť

    Toto do majovej nepatrí - to je ta co dnes zacala na Bete
  6. Lelira3

    Opevnenie trpaslikov

  7. Lelira3

    Veža večnosti - truhlica

    Prosím ako to funguje vo veži? Niekedy sa mi truhlica ukáže hneď na začiatku prvej mapy že ju tam mám- inokedy až na jej konci niekedy sa mi nezobrazí vôbec - aký je tam systém?
  8. Lelira3

    Čo to??

    Máte aj vy vo vašom meste? Ani mince ani sused - chyba?
  9. Lelira3

    Vyroba

    Nedala by sa takato vyroba aplikovat aj na manufaktury a? Tiez nie len v mobile, ale aj v PC. Je to velka pomocka a nemusim na kazdu dielnu tukat - usetri to cas
  10. Lelira3

    Orkovia uloha

    Mám úlohu - pošli orkov na voľnočasové aktivity 1x. Neviete mi poradiť čo mám teda urobiť? Úloha sa nedá preskočiť
  11. Lelira3

    Modrý planik

    Prosím poraďte - mám recept v akademi na renovovacie kúzlo, ale neviem ako vyrobiť modry planik - ja som to pochopila tak, že by sa mal vyrábať v akademi ako (napr. Sila zasob), ale tam ho vôbec nemám v ponuke
  12. Lelira3

    Čo je s Dagy?

    Neviete čo je s Dagy??? Prepáčte že taka otázka, ale jej príspevky mi vždy pomohli sa dopredu pripraviť na event- celkom mi tu chyba
  13. Lelira3

    Vyzva

    Ahoj- nedalo by sa spraviť to, že keď už niekto urobí celú výzvu a získa cenu tak by výzva zmyzla - takto ju tam budem mať ešte pár dní--ďakujem
  14. Lelira3

    SUSEDIA V MAPE SVETA

    Chcem sa spýtať od čoho závisí na mape sveta, že mi tam miznú susedia? - až mi zostane skoro prázdna mapa na par 7-8 susedov a potom sa zase trochu naplni a zase zmiznú
  15. Lelira3

    Lelira3

  16. Lelira3

    Nový svet

    Ahojte - naše spoločenstvo hľadá nových aktívnych ľudí. Podmienky sú jasné zábava, aktivita a reagovať na správy počas DBR - pomáhame si navzájom - zúčastňujeme sa turnajov a dobrodružstiev. Prijmeme aj nováčikov.
Hore