• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Arnwald

    Potvrdená chyba Chyba v sezóne alebo u mňa v cache?

    Keď dokončím poslednú dennú úlohu sezóny a vyberiem truhličku, tá posledná odmena sa stále tvári ako nedokončená, kým nenačítam hru nanovo. Robí to aj niekomu inému, alebo je chyba u mňa v cache?
  2. Arnwald

    Opravená chyba Veľmi pomalá pošta

    Mám problém len ja, alebo ste aj vy zaregistrovali spomalenie načítavania pošty po nedávnych zmenách? Už dlhšiu dobu registrujem, že slovenský server je pomalší ako napríklad EN3, na ktorom tiež hrám, ale teraz sa to ešte zhoršilo. Máme v spoločenstve "kolotoč" (niekoľko vlákien v pošte pre...
  3. Arnwald

    Presuny na mape

    Ahoj, nevie niekto, či sa už presuny miest na mape skončili alebo ešte budú pokračovať? Mňa totiž presunuli na oveľa horšie miesto, polovičku mojej mapy tvoria prázdne políčka. Čakal som, že je to len dočasné, ale už prešlo niekoľko týždňov a nič.
  4. Arnwald

    Spoločenstvo ARENDYLL TEMPLARS Ťa očakáva

    ➡️ ARENDYLL TEMPLARS ⬅️ Spoločenstvo milovníkov ⚔️ turnajov Preferujeme aktívnych členov, ktorí majú radi turnaje. Našou ambíciou je brať každý týždeň 10 truhličiek s odmenami (zakrátko možno aj viac). To samozrejme znamená, že potrebujeme všetci zabrať. Ale zo skúsenosti vieme, že nahrať...
  5. Arnwald

    Trezory múdrosti

    Ahoj, otázka na pokročilejších - koľko je možné mať v 15. kapitole trezorov múdrosti? Ja som si myslel, že môžu byť max. 3, ale teraz pozerám mesto mojej bývalej veliteľky a ona má 4 trezory a akadémie myslím tiež len 4. Môžem zbúrať akadémie v závere kapitoly, keď už potrebujem vyrábať len v...
  6. Arnwald

    Otravná hláška

    Tiež sa neviete zbaviť tejto otravnej hlášky po skončení turnaja? Nepomohlo ani nové načítanie hry.
  7. Arnwald

    Systém boja Systém turnaja

    Neuvažuje sa o zjednodušení systému turnaja tak, aby to nebolo len nekonečné bezduché klikanie? Práve kvôli tomu mám radšej vežu - je síce náročnejšia, ale zároveň zábavnejšia. Turnaj hrávam len kvôli odmenám, inak ma už nudí.
  8. Arnwald

    Recept na prerobenie artefaktov

    Je nejako limitovaný počet receptov na prerobenie artefaktov, ktoré môžem dostať v akadémii? Na začiatku udalosti som ich dostával každý druhý deň, ale teraz už asi 2 týždne ani jediný. Jeden by som ešte potreboval...
  9. Arnwald

    Pozlátený Fénix - efekt kŕmenia

    Ahoj, blíži sa nám čas stavania Fénixov, tak si chcem overiť jednu vec. Predpokladám, že v prípade pozláteného Fénixa sa efekt kŕmenia vzťahuje iba na obyčajný tovar, nie na cítiaci (inak by bol pozlátený oveľa výhodnejší ako búrkový). Vie mi to niekto potvrdiť, skúšal to niekto?
Hore