• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Systém boja Systém turnaja

Arnwald

Tichý rytier
Neuvažuje sa o zjednodušení systému turnaja tak, aby to nebolo len nekonečné bezduché klikanie? Práve kvôli tomu mám radšej vežu - je síce náročnejšia, ale zároveň zábavnejšia. Turnaj hrávam len kvôli odmenám, inak ma už nudí.
 

Arnwald

Tichý rytier
Napríklad dať nám na výber - vyklikať v provincii 4 stretnutia (ako teraz), alebo mať na každú provinciu len 1 stretnutie, ale s 5x vyšším počtom jednotiek. Ja by som si určite vybral druhú možnosť.
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
No vidíš a ja by som bol radšej za ubratie turnajov.
Svojho času tu z vedenia tvrdili (k podobnému návrhu), že Elvenar nie j BOJOVÁ hra. Ale to tak nie je, pretože čas bojov v turnajoch je dlhší ako čas mieru (4 dni bojov, 3 dni mieru a času na regeneráciu).
Ja by som bol skôr za zmenu a to 4 dni turnaje a 5 dni regenerácia (alebo aspoň 4 dni regenerácie)
 

Arnwald

Tichý rytier
Ono to bojová hra nie je. :) Na žiadneho hráča neútočíš, ani sa nemusíš obávať, že sa ráno prihlásiš a mesto budeš mať vypálené a zásoby vyrabované. A vlastne ak Ti stačí pomalší progres, ani do tých turnajov sa nemusíš zapájať.
 

Eilean

Neumlčatelný kňaz
Ono to bojová hra nie je. [...] A vlastne ak Ti stačí pomalší progres, ani do tých turnajov sa nemusíš zapájať.
Nie je tak celkom pravda, pretoze bezny smrtelnik bez Turnajov (boje), Veze (boje) a Udalosti (tiez obcas bojova uloha - vyries xy turnajov alebo provincii, ak nevyriesis, dalsia uloha uz nepride) niektore veci nikdy nezozenie.
A bez budov z Udalosti je ten progres fest pomalsi.
A bez zakladnych bojov o provincie hrac nema dost rozsireni na stavanie budov a hadam sa ani nedostane do druhej kapitoly?

Vyvojari hadam vacsiny hier su proste zatazeni na boje. Vobec by som nebol proti, keby tu neboli ziadne...
 

tamara 1991

Mlčanlivý mních
:( vyjednávať sa síce dá,ale za akú cenu,a je až prehnané aké množstvo vojska treba vyrobiť,keď nakŕmim všetko zverstvo čo mám,postavím všetky budovy ktoré pomáhajú jednotkám,miniem kopec urýchľovačov na verbovanie,a potom stojím ako svätý pod krížom,lebo sa len pozerám ako mi to všetko je na nič :(( akoby ste posilňovali protivníkov akoby nefungovali ani kŕmenia.:(( a ak sa nejakým zázrakom dostanem k cieľu,tak odmena je žalostná:(10%portálový zisk,lebo magické sa asi rozdávajú len vyvoleným:(
 
Hore