• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. manocska

    Potvrdená chyba Vzostup kultu Fénixa - špatné info v 65. úlohe

    Pri 65. úlohe je písané, že "Zozbieraj 15 kusov vizionárskej pary alebo vyjednaj 2 stretnutia" ale treba vyjednať 5 stretnutí, viď obrázok:
  2. manocska

    nezobrazovanie obrázku bojovníka

    Vo výskume som v 14 kapitole (Konštrukty) aktivoval "Drsný orkský bojovník". Od tej doby sa mi nezobrazuje obrázok daného bojovnika, viď obrázky. V mobilnej aplikácii sa to zobrazuje správne, ale v počítači nie. Je jedno aký prehliadač použijem - testované to bolo na Opere, Firefoxe, Edge i...
  3. manocska

    Úžasné odmeny?

    Márne hľadám odpoveď na otázku - aký zmysel majú nulové odmeny? V turnaji som si viackrát všimol odmenu s nulovou odmenou. Nie celkovou, ale čiastkovou, napr. "14 bodov - 1 relikvia - 0 úlomkov rún". Na ukážku prikladám obrázky. Je tam text "Úžasné". A tak neviem, či to je myslené ironicky alebo...
  4. manocska

    pridanie mena hráča do okna oznámenia

    Keď pomôžem viacerým hráčom s vedomostnými bodmi v niektorom ich starovekých divov, tak pri obdržaní odmeny za to neviem, od ktorého hráča som ju dostal. Viem, že to nie je podstatné, ale iste by táto informácia potešila. Do oznámenia (ktoré priklám na obrázku) proste vložiť i meno hráča od...
  5. manocska

    sk0 server

    Kedysi fungovali dva servery - SK0 a SK1. Teraz (a už pekne dlhú dobu) na serveri SK0 svieti hláška o údržbe a že "Čoskoro sme späť". Bude to ozaj čoskoro (i keď je to už viac mesiacov), alebo to už nebude nikdy? https://sk0.elvenar.com/game
  6. manocska

    možnosť kopírovať

    Prečo v hre zmizla možnosť kopírovania cez kontextove menu? Po označení textu a kliknutí pravým tlačítkom myši sa ešte nedávno objavila (okrem iného) i možnosť označený text skopírovať a potom nasledne zase cez pravé tlačítko myši i vložiť skopírovaný text. Teraz tam tam možnosť nie je. Menu...
  7. manocska

    Úloha z nasledujúceho levelu

    Pomaly budem končiť level "Čarodejníci a draci". Ešte tam mám vyskúmať 3 technológie (Bludisko a stena, Ulica tradícií a Staroveké divy čarodejníkov...). Je zaujímavé, že mi už teraz dalo nezrušiteľnú úlohy z levelu Hobiti a to konkrétne "Vyskúmaj Jarný háj". Nie že by mi to až tak vadilo, ale...
  8. manocska

    Výroba rukavíc

    Som v 6 levele (trpaslíci) a dostal som za úlohu vyrobiť "Mocná zbroj trpaslíkov - Vyrob 3 páry rukavíc". Ale neviem, kde sa dajú vyrobiť. Mám vyskúmať ešte "Zbrojnicu v štýle trpaslíkov", "Požehnaný paladín", Staroveké divy trpaslíkov". Kde sa vyrábajú rukavice? Ďakujem za radu
  9. manocska

    Úloha pri hre

    Mám nezrušiteľnú úlohu: Získaj 3 relikvie k posilneniu tovaru 1. úrovne Získaj 3 relikvie k posilneniu tovaru 2. úrovne Získaj 3 relikvie k posilneniu tovaru 3. úrovne 1. a 2. časť nebola problém, získal som relikvie bojom alebo vyjednávaním v nových provinciách. V prvej časti som získal...
Hore