• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

možnosť kopírovať

manocska

Neumlčatelný kňaz
Prečo v hre zmizla možnosť kopírovania cez kontextove menu? Po označení textu a kliknutí pravým tlačítkom myši sa ešte nedávno objavila (okrem iného) i možnosť označený text skopírovať a potom nasledne zase cez pravé tlačítko myši i vložiť skopírovaný text.
Teraz tam tam možnosť nie je. Menu pravého tlačítka myši sa zmenilo. Síce tam pribudla možnosť skopírovať si číslo verzie hry, ale neviem na čo je to komu. Mne tam viac chýba možnoť kopírovať a vložiť označený text. Viem, že ide použiť Ctrl+C a Ctrl+V ale mám dosť často klávesnicu odloženú (veď v hre ju nepotrebujem tak často) a potom využívam kontextove menu.
No a to teraz nefunguje tak ako kedysi.
Ide mi hlavne o písanie pri posielaní správ. Častokrat sa mi stane, že napíšem text a dám ho odoslať. Ale text zmizne a nikde sa neobjaví. Preto som zvykol napísaný text skopírovať a v prípade špatného odslania som ho jednoducho vložil a znovu odoslal. A teraz ste mi to skomlikovali :(
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Mne kopírovanie ide stále, dvakrát poklikám ľavým tlačítkom myší a označujem, potom klávesové skratky, ctrl+c a ctrl+v
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Ja nepíšem, že nejde kopírovať. Veď som horevyššie písal, že viem použiť Ctrl+C resp. Ctrl+V. Mne ide o kopírovanie cez kontextové menu bez použitia klávesnice. Tak ako to išlo predtým alebo ako to ide tu vo fóre. Proste označiť text, kliknuť pravým tlačítkom myši a vybrať "kopírovať" alebo "vložiť". BEZ Ctrl+C / Ctrl+V
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Nepamätám aby som takú možnosť niekedy videl v hre, možno to bola súčasť nejakého prehliadača.
 

Fleur

Lesný duch
Ja v Google Chrome tu možnosť mám, ak myslíš toto o_O
fa.JPG
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Áno, myslim presne to menu. Ja mám takéto:
kontmenu.jpg


Ale prišiel som na to, že keď vypnem zobrazenie HTML5, tak sa mi zobrazi kontextové menu ako je v príspevku od Fleur a keď zapnem HTML5, tak sa zobrazí kontextove menu ako mám v tomto príspevku.
A tak opravujem svoju otázku a pýtam sa:
Je možné do kontextového menu HTML5 zapracovať voľby, ake sú v kontextovom menu bez HTML5 ? Myslím položky Cut, Copy, Paste, Delete.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Áno, myslim presne to menu. Ja mám takéto:
Zobraziť prílohu 1920

Ale prišiel som na to, že keď vypnem zobrazenie HTML5, tak sa mi zobrazi kontextové menu ako je v príspevku od Fleur a keď zapnem HTML5, tak sa zobrazí kontextove menu ako mám v tomto príspevku.
A tak opravujem svoju otázku a pýtam sa:
Je možné do kontextového menu HTML5 zapracovať voľby, ake sú v kontextovom menu bez HTML5 ? Myslím položky Cut, Copy, Paste, Delete.

Prezistíme túto možnosť :) ďakujeme za nápad :)
 

orchidea

Šepkajúci golem
Chcela by som sa spýtať,že keď mi príde do mailu,že som dostala trpaslíčí poklad v hodnote 10euro a jeho súčastou je trpalíčí zbrojník,že po kliknutí ho získam a nedá sa to prebrať.Kľúče sa mi dali prebrať,ale poklad nie.
 
Hore