• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Marcus86

    Búrkový fénix

    Mám 21 artefaktov starého fénixa a rád by som si postavil Búrkového fénixa, avšak nemám k nemu základovú platformu. Zopár hráčov zo spoločenstva mi poradilo, že mám sledovať výrobu v akadémii. Napriek tomu, že sa do hry snažím prihlasovať častejšie, ešte som tam možnosť vytvoriť platformu...
  2. Marcus86

    Potvrdená chyba Pridavanie VB do divu cez max. kapacitu VB

    Vcera 16.5. priblizne o 20:30 som prispel 15VB do starovekeho divu Pramene mladosti hracovi Kajo84. Presne 3x po 5VB cez modre posilnenie. Problem je v tom, ze v tom istom case tomu istemu hracovi prispel do divu aj iny hrac z nasho spolocenstva a ukoncil jeho div skor ako ja. Avsak moje...
  3. Marcus86

    Marcus86

    Čo keby sa iba na jeden deň vymenila produkcia základných manufaktúr? Namiesto ocele by manufaktúra produkovala mramor. Namiesto mramora dosky. Namiesto dosiek... Pre jednoduchosť by som zmenil iba prvú skupinu tovaru, ale ak chcete niekoho poriadne nahnevať, tak odporúčam komplet poprehadzovať...
  4. Marcus86

    Vylepšenie starovekého divu

    Dnes som dokončil vylepšenie Obrovskej zvonice na 5. úroveň. Potom ako sa vylepšila som doplnil do divu potrebné runy a chcel dať vylepšiť Obrovskú zvonicu na 6. úroveň, čo ale bol problém. Budovu mi už nechcelo dovoliť vylepšiť a umiestniť na to isté miesto, hoci veľkosť divu sa nezmení. Ak som...
  5. Marcus86

    Zmena obrázku počas načítania hry

    Navrhujem zmeniť obrázok, ktorý sa zobrazuje počas načítania hry. Aktuálne sa pri prihlásení do herného sveta zobrazuje obrázok podľa toho, že za akú rasu hráte (ľudia alebo elfovia). Prípadne je tam obrázok z eventu, čo ma viedlo k myšlienke, že prečo by sa nemohol defaultný obrázok (ľudia...
  6. Marcus86

    Marcus86

    Nie je tomu tak dávno, čo do mesta pricestoval tulák Jožo. Áno, Jožo, a nie hocijaký. Ťahajúc za sebou niekoľko párov oviec a kôz sa mi predstavil, že je vraj odborník na hospodárstvo. Známy chovateľ zvierat. Známy?! Nikdy som o ňom široko-ďaleko ani nepočul, ale veď prečo nie? Takáto posila sa...
Hore