• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Diskusia ku kapitole 20 - Sila hudby

    Je potrebné dávať Háj harmónie na 4 level?
  2. Nové herné funkcie výroba v zbrojniciach

    Neuvažuje sa s hromadným zadávaním výroby v zbrojniciach tak ako je to v dielňach alebo manufaktúrach?
  3. Podvod v hre - preferovani hraci!!!

    Si napísal a do tejto skupiny si zahrnul aj mňa tým, že mám troch hnedých medveďov. Povedz mi teda akým spôsobom tí ľudia zneužívajú systém? Veď to hra umožnila každému hráčovi a bolo len na každom, či túto možnosť využije, alebo nie? Sám tvrdíš, že máš viac typov eventových budov po viac...
  4. Podvod v hre - preferovani hraci!!!

    Ospravedlnenie beriem,. Nemám rád, keď ma niekto očierňuje neprávom. .... a ver tomu i keby si mal tých troch hnedých medveďov, že vôbec nie je ľahké nahrať v turnaji toľko bodov. Spýtaj sa i iných hráčov, ktorí hrajú turnaje na veľa bodov. Prajem všetkým peknú nedeľu! /G
  5. Podvod v hre - preferovani hraci!!!

    Si ma tam zahrnul.
  6. Podvod v hre - preferovani hraci!!!

    len námatkovo a je ich isto viac - Helmutko, Imiris, SonaG,... a to som pozrel behom 5 minút, ..... chceš povedať že i oni sú preferovaní a podvádzajú?? Veď sa už konečne preber.
  7. Podvod v hre - preferovani hraci!!!

    Povedz mi akým spôsobom zneužívam systém???? Ak je to v hre umožnené mať viac eventových budov a niekto to využije tak tým zneužíva systém? Ide z vás len prasprostá závisť, nič viac, nič menej. Ak niekto hrá aktívne a vyčnieva v nejakej činnosti tak zneužíva systém a podvádza, však? Prečo...
  8. Podvod v hre - preferovani hraci!!!

    Prečo tu píšeš kraviny? Na základe čoho tvrdíš, že sa hnedé medvede nedali získať? Hral si v tej dobe, keď boli odmenou v evente? Opýtaj sa množstva hráčov, ktorí ich získali, alebo napíš priamo na podporu a netrep tu blbosti.
  9. Podvod v hre - preferovani hraci!!!

    Brezovica, tebe o čo ide? Ty nevieš, že sa dajú v evente nahrať viaceré hlavné eventové budovy? Skús hrať aktívnejšie a zistíš to aj sám. Skúsil si nahrať počas svojej "kariéry" v tejto hre aspoň 10 000 bodov v turnaji? Asi nie, lebo keby áno, vedel by si, že ti to neumožnia 3 hnedé medvede...
  10. Záhrada kráľovny víl 2021 - úlohy

    ....je ťažké dať tu tie úlohy v editovateľnej forme?
  11. Opravená chyba Tímový duch

    v hre, vo výskume a vo wiki v poslednej rase - Týmový duch navrhujem opraviť: - uzol - uzly (nie uzle) (uzly elementálov) - medaila - medaily (nie medaile) (všetky typy medailí) - ohňoví, vodní (nie vodný), zemskí (nie zemný), veterní (nie vetroví) elementáli - 1.pád mn.č. (í) - slovo authentic...
  12. Diskusia k Tímovému Duchu

    "uzle elementálov" je treba opraviť, ak sa držíme prekladu, na "uzly elementálov" , mne sa páčia aj strediská alebo centrá elementálov :-)
  13. Diskusia k Tímovému Duchu

    podľa mňa nový tovar by sa mal volať úplne jednoducho "stúpajúci tovar" a prosté odôvodnenie : keď už máme "cítiaci tovar" a nie tovar citu ani tovar cítenia, tak prečo meniť nový tovar iným prekladom a vymýšľať tovar stúpnutia (možno týmto prekladom tak na otlak) , tovar stúpania, či dáko...
  14. Ostatné zadávanie výroby

    môj návrh sa týka zadávania výroby v rovnakých budovách - viď dielne, manufaktúry, eventové budovy (ruské koleso,...), budovy spojene s rasou (napr. posledná rasa a v nej konkrétne lode pirátske,zberateľské,gurmánske ...) prečo nie je možné zadávať výrobu v rovnakých budovách cez pár klikov ako...
  15. magické zrkadlo vs zlatý kľúč

    Čo sa to objavuje na okraji mesta? Magické zrkadlo alebo zlatý kľúč?
  16. Nová chyba koniec turnaja

    Myslíte, že po skončení turnaja je správne preložená táto skutočnosť? "Turnaj je u konca." Tak možno u našich západných susedov. U nás by to mohlo byť pekne po slovensky - "Turnaj sa skončil."
  17. Evolúcia Fénixa

  18. Diskusia k Evolúcii Fénixa

    Tak kukni ;) tu obr. (a ak chces i animovany v meste)
  19. Diskusia k Evolúcii Fénixa

    tak z toho co si citala vyssie vyplyva ze uz volakto toho fenixa na 10 leveli ma ;) a inak do 10 fazy staci mat 9 artefaktov
  20. Diskusia k Evolúcii Fénixa

    Myslis, ze ten obrazok som si sam nakreslil?
Hore