• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Satanka

    Trpasličie chuťovečky

    Pizzové slimáky. Lístkové cesto natrieme kečupom,posypeme pizza korením,rozložíme šunku,posypeme postrúhaným syrom,ešte trochu poprskáme kečupom,zrolujeme a nakrájame na kúsky,ktoré potrieme s rozmiešaným vajcom,do ktorého som pridala pretlačený cesnak. Dáme na plech a upečieme. Párky v...
  2. Satanka

    DS

    Ahojte.Neviete kedy začne dalšie DS ?
  3. Satanka

    Ostatné ZMENA by prišla vhod ;)

    Ahojte.V prvom rade vám chcem popriať všetko dobré do Nového roku 2022 ;) A teraz k veci :) Mám túto hru velmi rada, ale čo sa týka napríklad eventov - myslím si,že už by bolo načase,aby vymysleli niečo nové,zaujímavejšie a hlavne odmeny,aby boli lákavejšie.... Je to stále to isté dookola - na...
  4. Satanka

    DS

    Neviete kedy teraz začína dobrodružstvo spoločenstiev?
  5. Satanka

    Dobrodružstvo spoločenstiev

    Ahojte.Neviete náhodou,na kedy je naplánované DS ? Ďakujem za odpoved ;)
  6. Satanka

    Satanka

  7. Satanka

    Satanka

  8. Satanka

    Satanka

    Ahojte.My dovolenkujeme spolu z mužom toto leto na rybách. Máme zatial za sebou 2 štvordňové rybačky a celkom úspešné. Prvá štvordňovka 18úlovkov a druhá štvordňovka 39úlovkov . A teraz v útorok ideme na dalšiu ;) Zatial najväčší úlovok bol kaprík 83cm a 13kg :)
  9. Satanka

    turnaj

    ahojte.chcem sa spýtať,či sa vám už pripísali odmeny za tento posledný turnaj?
  10. Satanka

    Mesto Rozšírenie mesta

    Bolo by dobré,keby sa už konečne niečo vyriešilo s tým rozširovaním mesta.Nie každý si môže dovoliť vrážať real peniaze do hry na diamanty. Nebolo by od veci,keby sa rozšírenie zaradilo medzi výhry v eventoch,v DS,alebo v súťažiach ... atd... Alebo aby sa zase dalo rozširovať z provincií....
  11. Satanka

    Satanka

  12. Satanka

    Satanka

    Ahojte.... tak 2 tekvičky hotové....s pomocou môjho mužíčka ;)
  13. Satanka

    Free Riders

    Ahojte. Hladáme do spoločenstva Free Riders nových,aktívnych členov s min.skore 10 000 . Hráme pre zábavu,ale kto chce byť v spolku,musí dodržiavať pravidlá. Pravidlá sú jednoduché a zvládnutelné : - denná susedská výpomoc - férové ponuky na trhu - komunikácia - pomáhame si navzájom tovarom,VB...
  14. Satanka

    Rasa po konštruktoch ?

    Ahojte.Neviete,kedy asi príde nová rasa po konštruchtoch ?
  15. Satanka

    Prestíž

    Ahojte.Ako získam prestíž?Potrebujem vylepšiť poslednú pascu a chýba mi prestíž.A všetko čo ju dáva,už mám postavené.... Dakujem.
  16. Satanka

    Rozšírenie z provincie.

    Ahojte. Chcem sa spýtať... Prečo mi už nejde rozšírenie z provincie? Iba z výskumu a to je teraz iba 1x počas celej rasy, alebo potom za diamanty...
  17. Satanka

    Satanka

  18. Satanka

    Satanka

    Už niekoľko rokov pravidelne chodíme na dovolenku do Retro Thermal Diakovce s karavanom a je tu vždy super!!! Môžem len doporučiť A samozrejme k dovolenke patrí aj dobré pivko
  19. Satanka

    Satanka

  20. Satanka

    Satanka

Hore