• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. gmail

    Nová chyba úlohy k rase XXI

    Ahojte, preklady v hre sú celkovo samostatná kapitola a keď sa mi na nich nedarí baviť, nemám potrebu to zvlášť komentovať... Neviem či je to zámer, alebo snaha vtipne sa rozlúčiť s rasou, ale znenie úlohy-"VYSKÚMAJ" dračiu vežu...a potom - už si ju predal? Tak zadaj predaj ktorejkoľvek hlavnej...
  2. gmail

    Ruské koleso

    Napriek tomu, že budove Ruské koleso skončila životnosť, stále ukazuje 1VB na zber. Nedá sa vybrať - škoda :-) Nedá sa ani otvoriť, neukáže sa okno s informáciami o budove. Obrázok priložený.
  3. gmail

    gmail

    Kam sa podela spriatelená rasa... Najvyšší Amun so svojím vojskom vždy postupoval tradičným a osvedčeným spôsobom - zlikvidoval pôvodné obyvateľstvo a vypieskoval čo sa dalo. Jeho kňazi k Óoo najsamväčšiemu Amunovi postupne pričleňovali – rozumej šupli do jeho háremu – zástupkyne všetkých...
  4. gmail

    studňa želaní - nesprávne odpočítavanie

    Ahoj - mám v rovnaky den postavene 2studne zelani - jedna mi ukazuje 59dní do konca a druha 50dni pls mozete to skontrolovat? Diki
  5. gmail

    gmail - mimosutazne

    zo mna si uz Elvenar vystrelil - ukoncene vsetky ulohy - na studnu vystrielana vsetka ta "nebeska podstata" (bolo nahrabaných asi 3000 + vsetko co pri pokusoch o "studánečku" napadalo) a TADAAAAAAA - jedna studna zelani - tos ja uz 1.april mam uspesne za sebou...
  6. gmail

    CALIMERO

    Ak chcete hrať tímovo a hlavne naozaj komunikovať a baviť sa s členmi spoločenstva ;)STE VÍTANÍ ;) info o nás: stačí hodiť do prehliadača: tiny.cc/calimero a ste v obraze:cool: ak by odkaz nefungoval - ukážte svoju odhodlanosť, vytrvalosť a...
  7. gmail

    gmail

  8. gmail

    nacitanie sutazneho obrazku dobrodruzna mapa spolocenstiev

    Ahoj, neotvara sa mi obraz mapy spolocenstva vytvoreny v teme sutaze dobrodruzna mapa :(
  9. gmail

    gmail

    zlata veza uplne hore je div:ruiny straznej veze https://sk.wiki.elvenar.com/index.php?title=Zabudnuté_staroveké_divy#Ruiny_str.C3.A1.C5.BEnej_ve.C5.BEe ...obrazok doplnim(teraz sa mi neda kopirovat ani upravovat :D) 1 b
  10. gmail

    gmail

  11. gmail

    Opravená chyba prihlasenie do hry

    ahoj, neda sa mi prihlasit do hry, Nacita na 16/24 a stopne to. Niekolkokrat restart, znovu nacitanie, vypnuty adblock, odhlasenie a prihlasenie... :(
  12. gmail

    gmail letná súťaž

    Kde nebolo, tam ani čert nebral...ale náš hrdina áno.... Samozrejme, že na haciente Útulná farma - obklopenej úrodnými hubovo-makovými poliami, z jednej strany na dohľad Kozích skál, z druhej kúsok od Multiplikátora mágov a ešte menší kúsok od Zhromaždiska stád (takže keď odtiaľ fúkalo nebola to...
  13. gmail

    gmail potrebujem pomoc

  14. gmail

    rozsirenie

    ahoj kiwa, neviem ci je to chyba, ale neda sa mi umiestnit rozsirenie mesta 29 z vyskumu...alebo nieco prehliadam? :confused:
  15. gmail

    gmail

  16. gmail

    gmail

    hlavna budova uroven 8
  17. gmail

    valentím súťaž gmail

    tento valentínsky zážitok sa nestal mne, ale mám povolenie zverejniť ho, ak neuvediem meno a priezvisko :D pre samú romantiku si vždy spomeniem na Shakespeara a jeho: ...the world is my oyster, Which I with sword will open... veru tak to celé začalo- túžba po niečom naozaj romantickom a...
  18. gmail

    Opravená chyba zaseknuta vyroba

    Verzia hry: ___v1.22.8-(6f8ed0c) (2017-02-02 9:48) Herný svet: ___arendyl Prehliadač a jeho verzia: ___mozilla firefox Verzia Flash Playeru: ___ Operačný systém: ___ Rozlíšenie obrazovky: ___ Meno (vaša herná prezývka) účtu: ___gmail Herná rasa: ___elf Aký častý je výskyt chyby (ako často sa...
Hore