• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

studňa želaní - nesprávne odpočítavanie

gmail

Lesný duch
Ahoj -
mám v rovnaky den postavene 2studne zelani - jedna mi ukazuje 59dní do konca a druha 50dni
pls mozete to skontrolovat?
Diki
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
jednu ste ziskali v 10 kapitole a druhu ste ziskali v 11 kapitole, vsetko vyzera v poriadku
 

gmail

Lesný duch
nejde o kulturu -to je ok - ale o to, ze studna ma fungovat 100 dni a aj ked boli obe postavene takmer naraz, jedna zacala ukazovat vyprsanie kuzla o 9dni skor - ako keby boli postavene okamzite po ziskani - a to neboli - obe boli postavene neskor(nebolo miesto - a to ze je zly odpocet som si vsimla len preto, ze zacali ukazovat rozdielne casove udaje)
 
Naposledy upravené :

Marcus86

Ukecaný paladin
Ako mi je známe, tak gmail tie budovy postavila naraz a studne majú mať životnosť 100 dní. Podobne ako keď získam Násobiteľa veľkolepého mága so životnosťou 5 dní. Správne?

Lebo z toho, čo gmail píše, to teraz vyzerá tak, že studňa začne strácať životnosť bez ohľadu na to, či je alebo nie je postavená. V mojom prípade to navyše znamená, že hoci mám v sklade 13 studní želaní (podarilo sa), tak nakoľko som ich ešte ani len nepostavil (nebolo vtedy skoro žiadne miesto na stavbu), tak ich životnosť bude iba zopár dní namiesto uvedených 100 dní? Chápem to správne? Ak je to takto, tak je to zaručene chyba a poriadne zavádzajúce zo strany vývojárov, pretože je napísané, že jej životnosť je 100 dní a teda ju chcem aj využívať 100 dní.

PS: Nemám záujem kritizovať vývojárov, ale ak životnosť budovy má byť od dátumu získania budovy a nie od dátumu postavenia budovy v mestečku, tak nech je to tam riadne uvedené.
 
Naposledy upravené :

ada5

Mlčanlivý mních
ja mám podobný problém ako gmail, z nejakého dôvodu mi ukazuje menšiu životnosť budovy, ako by mala byť
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
aby som to upresnil, prvu budovu ste postavili v kapitole 10 a druhu ste postavili v kapitole 11 o 9 dni neskor, takze časy sedia presne
 

Marcus86

Ukecaný paladin
Myslím, že gmail a ada5 tu píšu niečo iné Dony :cool:. A to, že ich gmail stavala obe naraz a nie okamžite ako ich získala, môžem dosvedčiť, preto som aj do tejto diskusie napísal. Máte tam skrátka chybu. Rozhádzalo vám to zostávajúcu životnosť studní. Tak si to dajte do poriadku. Čo sme sa pýtali hráčov zo spoločenstva, tak ak niekto napíše, že pred týždňom tam mal 75 dní a včera večer tam má 49, tak je trochu zvláštne. Ale uznávam, že s Elvenarom čas plynie o niečo rýchlejšie. :D Dony, opravte si to. Je tam chyba. Vážne!
 

gmail

Lesný duch
zdravim Dony - jednu budovu som ziskala v 10kap. a druhú v 11kap- maju rozdielne kultury - to je ok
Ale postavila som ich naraz - to znamena ze obe maju mat rovnaky cas uplynutia kuzla - a to nesedi.
Odpocet sa tvari, akoby som budovy postavila hned po ich ziskani - co nie je pravda.
Boli postavene neskor a naraz.
 

axa11

Lesný duch
Absolútne nezáleží v akej kapitole a vobec kedy boli budovy získané,ale kedy boli postavené a vtedy by mal začať odpočet času.Ja som postavil iba predvčerom a čas by mal sedieť,ale pre istotu si to budem kontrolovať,ked vidím,že je problém.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
no a ja vravim ze ste ich postavili z odstupom 9 dni, v logoch je to presne
ak napisete ticket na podporu poskytnem vam presne dni a casy kedy ste ich postavili
 

Marcus86

Ukecaný paladin
Práve som si prečítal, že sa bude znovu aktualizovať hra, čo je fajn. Zaujala a trochu i vystrašila :eek: ma nasledujúca veta:
  • Budovy s obmedzenou platnosťou, ako napr. "Studňa želaní", sa teraz počítajú ako kultúrne budovy, na ktoré je možné dostať susedskú výpomoc.
A keďže som si konečne v mestečku postavil svojich 14 studní (aktuálne zostávajúci čas mi ukazuje 90 dní a 15 hodín na všetkých), tak už sa skutočne teším a môžem len dúfať, že aktualizácia nič nerozbije a studne mi budú produkovať odmenu ešte ďalších 90 dní a nie menej. Uvažujem nad novou hrou, bude sa volať "Skontroluj si svoje studne" :)

Kto sa chce staviť (za dobrý pocit), že studne budú fungovať aj po aktualizácii? Pár hráčov v našom spoločenstve už malo s nimi problém (skrátilo sa im odpočítavanie). Uvidíme, či sa k nim pridám tiež.
 
Hore