• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Shanigan

    Diskusia k Zimnej mágii 2021

    No už dlho sa zúčastňujem eventov len okrajove , ale ako vidím o túto boblinovú expresnú službu sa mi oplatí zabojovať . Aj miestečko pre to nájdem :P božskú úrodu mám stále málo :P
  2. Shanigan

    Niečo sa pokazilo

    Napíš na podporu . Tam ti skôr poradia.
  3. Shanigan

    nechcem byt v spoločenstve

    Toto nie je hra pre samotárov , po toľkých rokoch hrania si na to ešte neprišla ?
  4. Shanigan

    Diskusia k Zahmlenému lesu

    Picmuch budeš sa čudovať ale aj ja som si často pohundrala aj pohundrem. Teraz už menej;) . Ale hra je HRA , teda nejde o to koľko odmien získam a akých :) veď všetko sa zíde. Ide o tú radosť z hry , o potešenie byť tu . A event sa mi fakt páčil, rada pátram, kombinujem. Žiaľ stratég som...
  5. Shanigan

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Super, keby som tak ešte vedela anglicky :P Čo už asi sa to už nestíham naučiť :P Ale tá sovička je prekrásna .
  6. Shanigan

    Diskusia k Zahmlenému lesu

    Tento event ma prekvapil a ale veľmi potešil. Je tu potrebná stratégia a nie bezduché odklikávanie úloh. Nebolo jedno kedy použiť lampu, kedy lampáš ,kedy sviečku. Celkom sa mi podarilo odhaľovanie mačičiek :p Toto bolo lepšie ako tie eventy doteraz, čo sme len mechanicky dodávali artefakty za...
  7. Shanigan

    Diskusia k Zahmlenému lesu

    Je to zaujímavé ,trošku trvalo kým som pochopila systém :P to som celá ja ,mám dlhé vedenie. Ale zatiaľ celkom pekné odmeny som dostala. Síce nemám miesto , kde by som dala chalúpku :P ale posnažím sa získať všetky artefakty . A potom uvidím, možno niečo vyhodím čo už mám dlhšie. Ale som taký...
  8. Shanigan

    CiernyRogan

    Jéé, ja chcem tiež také :P
  9. Shanigan

    Diskusia k Jesennému zverokruhu

    Mno jo, ale ako som si všimla, tak artefakty v akadémii boli skôr opačného charakteru ako ja by som chcela ,hm ? ! To boli dve nové artefakty za jedno staré. Ale ja potrebujem 2 nové artefakty a nevadilo by mi použiť 4 staré :P Mno ale uvidíme. Čo sa dobrodružstva týka , snažiť sa síce moc...
  10. Shanigan

    Diskusia k Jesennému zverokruhu

    Takže je po Jesennom zverokruhu. tentoraz mi Drak šťastia akosi nebol naklonený, len raz som dostala pri vkladaní kľúčov ,iné kľúče. Takže medvedík je na stupni 8. Teraz by sa mi zišlo ,aby som artefakty minulých medveďov vedela vyčenčovať na tieto nové artefakty :P Oproti Lelire ,ja som tie...
  11. Shanigan

    Rozšírenie miesta

    Dík Kiwa . Mno raz som sa k tomu musela dostať :P takže zatiaľ si musím ceniť miesto čo už mám .
  12. Shanigan

    Rozšírenie miesta

    Ahoj všetci, potrebujem poradiť. Podľa mapy mesta mám možnosť rozšírenia mesta minimálne ešte o 26 štvorcov. Neotvorené provincie mám 3 , ale už predchádzajúce 2 sa nepočítali pre rozšírenie. Pri rozšírení provincie je napísané, limit dosiahnutý. Teda konkrétne : Dokončené provincie : 505 ,pre...
  13. Shanigan

    Diskusia k Jesennému zverokruhu

    Ani ja to nehrám prvý ani druhý deň;) bože ako to uteká. Len sa mi zdá , že je tu samá nespokojnosť . Ešteže nás nepoznajú osobne.
  14. Shanigan

    Diskusia k Jesennému zverokruhu

    Ako tak čítam samá nespokojnosť. Ešteže ja neprepočítavam medveď už postavený potešil. Atrament aj zamat sa vždy zídu. Som zvedavá koľko stihnem spraviť z eventu.
  15. Shanigan

    Kým sa vieme hrať nič nie je stratené ;)

    Kým sa vieme hrať nič nie je stratené ;)
  16. Shanigan

    Diskusia k plavbe vzdušných obchodníkov

    Niektorým hráčom tie odmeny môžu pomôcť. Niektorí len začínajú hrať a budov majú málo. Mne celkom vyhovujú ostatné odmeny a som rada že sa viem tu pri hre odreagovať. ;)
  17. Shanigan

    Diskusia k plavbe vzdušných obchodníkov

    Mno, už nemusím písať na podporu. Hrala som na ipade a tam to ako sa zdá zaokrúhluje úlohy . Takže mi chýbalo ešte asi 80 kladiviek, ale na ipade mi ukázalo ako keby som ich mala. Až dnes ráno , keď som mrkla na počítači na hru som to zistila. Zaujímavé :oops:
  18. Shanigan

    Diskusia k plavbe vzdušných obchodníkov

    Hm márne sa snažím prebrať odmenu za úlohu. Ukazuje mi, že som nazbierala dosť zásob /kladivká/ , svieti ok ale keď na to kliknem jednoducho sa nedeje nič . Už som reštartovala hru a nič . Nejaký nápad .
  19. Shanigan

    Prázdniny alebo karanténa ?

    Gufinka možno Gmail fakt niečo bere :Dale kecá k veci. Ono to tu predtým boli obri ,archeológovia ich objavili v južnej Amerike a aj na území iránu , výška od 3 m až 6 m . Len nevedia ich vtesnať do teórie Darwina;) hoci vždy som mala ten dojem že Darwin bol vtipálek a nie celkom správne sme ho...
  20. Shanigan

    Výhercovia súťaže

    Ďakujem
Hore