• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Vojenske budovy

    naco mame tolko vojenskych budov ked vsetky budovy zdielaju vycvik? mam navrh aby kazda budova mala vlastnu forntu na vycvik
  2. Divy a ich zobrazovanie na pozadi

    hrac ak ma postavene divy tak jednotlive divy sa zobrazuju na pozadi (na tom kopci co je nad mestom). problem podla mna spociva v tom ze sice sa tam zobrazuju stare divy ktore ma hrac postavene ako je napr. Zvonica ale uz sa tam nezobrazuju nove divy ako je napr. hroty sváru. a kedze pribudla...
  3. zle zobrazovanie mesta

    pri nasteve ineho hraca sa zobrazuje iba cast budov takze sice vidite ze tam daco asi je ale neda sa na to ukazat nieto kliknut ak je to kulturna budova dalej hraci co maju postavene divy toto sa im nezobrazuje na tom kopci co je nad mestom
  4. vyroba posilnenie vyroby

    od poslednej aktualizacie sa mi v akademii magie neda vyrobit posilnenie vyroby surovin akademiu mam vylepsenu na uroven 2 a ked chcem dat vyrobit posilnenie vyroby tak mi vypisuje ze mi chybaju 2 elixiry pricom v sklade ich mam 146
  5. Forum gildy

    vo hre forum of empires od toho isteho vyrobcu ako je elvendat t.j. od innogames je zavedene forum gildy a myslim si ze sa to tam dobre osvedcilo tak mam navrh ci by sa to nemohlo zaviest aj tu
Hore