• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. vizionárska para

    Stretla som sa s možnosťou dodať na splnenie úlohy vizionársku paru - prosím, čo to je a kde to nájdem?
  2. Elvenar sa pripravuje na Woodelvenstock festival

    propeler
  3. Diskusia k vyvažovaniu budov

    Čo z toho, keď rozmerovo ju momentálne do mesta nevopchám a obyvatelia v mínuse? Budove som samozrejme veľmi rada, ale staviteľ si musel zobrať dovolenku. Už aby bolo zajtra ;)
  4. Diskusia k vyvažovaniu budov

    Pristrihli mu krídelká, chúďatku ...:(
  5. Diskusia k vyvažovaniu budov

    Písalo sa, že Kult fénixa príde hráčom v rovnakom čase ako Magická budova. Budovu si už u nás mnohí našli, ale Fénix niekde zablúdil. Dostal správne GPS?
  6. Diskusia k vyvažovaniu budov

    Tá kompenzácia je naozaj krásna, potešila a ďakujeme, :cool: ale ... nešlo by k tej magickej budove priložiť toľko modrých plánov, koľkokrát spoločenstvo odomklo desiatu truhlicu? Potom by to bolo dokonalé :rolleyes:
  7. Volne prehadzovanie rozsirenia mesta

    Aj keď táto hra patrí naozaj medzi strategické, tak v tomto konkrétnom prípade o tom ťažko hovoriť. Aby sme mohli takto premýšľať a umiestňovať rozšírenia mesta, to by sme museli najprv vedieť, ako sa nám v tom-ktorom období otočia budovy a aký budú mať rozmer - a navyše, po čase sa aj tak...
  8. lavana

    Kráľ otrokom je môj námet na 1. apríl. Pri prvom prihlásení do hry sa objaví postava orkského bojovníka z rasy Elementálov a tá nám "povie": Ty biedny červíček, čo sa hráš na kráľa svojho mesta, si v tejto chvíli degradovaný na môjho sluhu. Tvojich obyvateľov som zajal, k dispozícii dostaneš...
  9. Trhovisko

    Však tie filtre na konkrétny materiál tam sú - možno nastaviť, že hľadám len ponuky dreva a ako protihodnotu len mramor, alebo zadám tovar, ktorého mám najviac a vyhodí to všetky ponuky, kde je ten môj tovar požadovaný. Kombinácií sa tam dá zadať koľko treba, a občas aj nevýhodná ponuka sa zíde...
  10. Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

    No pekne, tá výzva "neváhajte ani minútu" by sa mala dať preč - tu platí pravý opak, kto zaváhal ušetril - nervy aj vyrobené produkty.
  11. Katastrofy, hasiči, policajti, ..., blesky, požiare, ...

    "Mesto horí, ale nestresujte a kľudne sa ďalej popri prechádzke s kýblikom vody hrajte, ..." - tuším sa snažíš zlúčiť niečo nezlúčiteľné, a kto raz zažil skutočný požiar, tak ani tento na monitore mu nespraví dobre. Niečo podobné s katastrofami bolo aj v inej hre, tiež budovateľskej, a veľa...
  12. Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

    Hra síce už začala, ale niečo tak chaotické sa len tak nevidí ... nejaký tutoriál by k tomu nebol? Odmeny ani nekomentujem, asi to raz prejdeme ale ak mi moje spoločenstvo dá najavo, že sme zabili kopu času doslova za nič, tak ďalšie dobrodružstvá budeme ignorovať. Nebudem kaziť ľuďom radosť z...
  13. odmena za aktivitu

    Tiež súhlasím, mohlo by to dobre fungovať a zoznam možných odmien je dosť pestrý, aby si tam každý našiel niečo, po čom túži.
  14. Striedanie dňa a noci

    Určite by sa mi to páčilo, aj zmena na zimu (aspoň v okolí mesta) je veľmi pekná, možno by bolo fajn mať tak všetky štyri ročné obdobia zastúpené.
  15. Vaša TOP spriatelená Rasa

    Som v polovičke víl, mám 178 dokončených provincií a už aj otvorených pár, kde potrebujem získať "Shrekov" na ich vyskúmanie :D. Vizuálne sa mi víly páčia viac ako trpaslíci, horšia je spotreba územia na denné a nočné farmy. Z toho mi vychádza, že s vílami strávim ešte veľa-veľa dní, ale však...
  16. Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Vyzerá to krásne a vidím, že v tejto hre sa ešte veľmi dlho mám stále na čo tešiť ...
  17. Trh

    Je šanca, že by RT po vyhodnotení našich vyslovene negatívnych reakcií na zmeny v obchodníkovi urobil nápravu a vrátil sa v tomto bode o krok späť? Ak chcú niečo v systéme obchodovania meniť a vylepšovať, odzneli tu už nejaké návrhy a určite by sme boli s hrou spokojnejší. Myslím, že tu sme v...
  18. Trh

    Trh a najnovšia zmena - no hrôza! Prečo si RT myslí, že takto je to lepšie??? A nie som v našom spoločenstve sama, kto je z tejto konkrétnej novoty "na prášky".
  19. Zjednodušenie susedskej výpomoci

    Ja za seba môžem povedať, že systém pomoci vo FoE je dobrý pre hráča dávajúceho pomoc - trošku horší pre hráča pomoc dostávajúceho, pretože dávajúcemu je jedno, či motivuje kríček alebo výrobnú budovu - ten "dostávajúci" by napríklad uvítal najprv všemožnú motiváciu napr. dielní na určitý tovar...
  20. Nový sklad na měd a žulu...

    Srdečná vďaka, Hawkins, presne toto som chcela vedieť - tak je predo mnou dlhááá cesta ... :)
Hore