• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Nová chyba Tovary zpriatelenej rasy kap. 18

    Nechcem vždy písať kôli drobnostiam, . Tentokrát sa jedná o názvy odznakov ktoré za vyrábajú v uzloch elementálov Camperove medaily - odvodené od Camper´s Medals , kedže to nie je meno ale aktivita ako ostatne odznaky tak by to malo byť : Táborníkove - sprievodcove medaily - z anglického...
  2. Div Svätyňa šampiónov - údaje

    Na wiki v rozpise divu Svätyňa šampoiónov(18 kapitola) je nesprávne uvedený údaj o množstve orkov ktorý sa dajú získať za turnajové body. Ten počet nie je fixný. Správne je to percentil z požadovanej kultúry. Čo znamená že pri kultúre 1 mega a dive na lvl 35 môže človek získať až 19 orkov za...
  3. susedská výpomoc na Hlavnú budovu

    Netušíte náhodou či je obmedzene množstvo koľko krát môžeme dostať sus.pomoc na hlavnu budovu? Lebo ja mam pocit že to je obmedzené len na 20 krat.
  4. Opravená chyba zopár škriatkov v preklade

    v kapitole 1. majú argument je také nešťastná voľba slov, majú hádku alebo majú spor keď už sme pri týchto textoch nie sú niekde aj keby v angličtine? začal som bohužial čítať len od amunov, to musim začať další účet ? :(
  5. Ostatné Kapacita zásobníka na rozbité úlomky rún

    Ano kto sleduje česke forum vie že to tam bolo. No nechcelo sa mi zakladať herny účet na ktory nikdy nepôjdem len preto aby som im tam mohol prispieť (škoda že inak sa tam neda registrovať) a snad ked rovnaky napad posunie viac krajin bude to mať večšiu váhu. Spoluhráči od susedov mali nápady...
  6. Budovy posilňujúce útok

    V poslednom evente : Brána do minulosti , boli ako jedna z odmien vo forme tej čarodejníckej knihy predstavené ďalšie budovy na posilnenie utoku na 5 dni. V sučastnosti sa dá v Akadémii vyrobiť len budova pre strelcov a pre mágov. Myslíte že zaradia do akadémie aj budovy pre zvyšné jednotky ?
  7. Opravená chyba Popis úlohy spratelenej rasy

    Zdravím, V kapitole Konštrukty , príbehová úloha (Vznik predsudkov) č. 60 : je jedna z úloh : Dodaj božskú úrodu druhá úloha je : Vlastni 4 Produkčné ostrovy na úrovni 4 V anglickom znení bolo Collect Divine seeds - takže , Zozbieraj. Úlohy na Dodaj/ doruč (Deliver) boli v predošlích...
  8. Užívateľské rozhranie Oznámenia

    Ahojte, mám taký návrh Návrh 1 : Aby sa vytvoril samostatný zoznam oznámení o dostaní susedskej výpomoci, ktorý mnohý využívaju na vrátenie výpomoci. (Prípadne použiť systém prepinateľných kariet ako majú prehliadače.) Ja sám mam dokončené provincie zo vzdialenosti 13 (420) a to mám 239...
  9. Opravená chyba Veštec šťastia

    Ahoj, náhodou som narazil na túto nepresnosť v preklade keď som brázdil české fórum. Tam mali podobnú situáciu. Jedná sa o div Veštec šťastia, ktorý má v popise že dáva náhodný cítiaci tovar zakaždým keď niečo vyrobíš, čo môže trochu zavádzať na výrobu hocičoho. Na cz potvrdili že je to pri...
  10. Užívateľské rozhranie Očarované budovy výroby - mobilná verzia

    Bolo by fajn ak by aj na mobilnej verziu ukazovalo kedy končí očarovanie budovy výroby ako sú manufaktúry a dielne. Mohlo by to byť napr formou akú majú tie dočasné budovy ako napr. mobilná knižnica. Alebo formou ako to majú kultúrne budovy na karte vylepšenia. A snáď keď to funguje na...
Hore