• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Aireen

    Úloha

    Potrebujem poradiť. V 18 kapitole, je úloha: získaj 100 medailí za aktivitu. Vôbec netuším čo treba urobiť. Ďakujem za pomoc
  2. Aireen

    Ostatné Mobilná verzia

    Privítala by som v mob.verzii možnosť vyhladať hráča podľa mena. Myslím, že momentálne je to dostupné pre všetkých okrem "členov" spoločenstva a samotárov.
  3. Aireen

    Elementali

    V pribehových úlohách, mám vlastniť manufaktúru na dosky na úrovni 16 alebo vyššej.Ja však túto manufaktúru nemám postavenú vôbec, nakoľko ju nepotrebujem. Tieto úlohy plním rada a doteraz som si poradila s každou.Som len na začiatku Elementálov a mrzelo by ma ak by som ich nemohla plniť.Dá sa...
  4. Aireen

    Spoločenstvá Veža večnosti pre spoločenstvo

    Uvítala by som, aby v mobilnej verzii bolo presne vidieť,kto sa zapojil. V rebríčku sú sice ikonky s profilom, ale pomohlo by mi, ak by sa po kliknutí na fotku zobrazili aj meno.Nie vždy sa mi chce zapínať pc, aby som vedela, koho mám popohnať
  5. Aireen

    Sada magického šachu

    Ahojte, potrebujem poradiť s nasledovným... Ako správne má byť uložená sada budov magického šachu? Na wiki a v nastaveniach sa to nezhoduje
  6. Aireen

    Artefakty na vývoj budov

    V poslednej dobe sa medzi odmenami z dobrodružstiev spoločenstva, neobjavuju artefakty na vývoj budov z davnejších eventov ( fenix, stonehenge, raj morských pannien, medveď). Nebolo by vhodné dať tieto artefakty do akadémie mágie, alebo ako odmenu vo vežy večnosti? Či sa treba zmieriť s tým, že...
  7. Aireen

    Ako dalej?

    Mam v spolocenstve noveho clena.Je na zaciatku I.vyskumu V jesennom zverokruhu dostal ulohu zozbierat polozku kuzla.Avsak on nema este postavenu akademiu magie... Ak uz umoznili takto novym hracom, aby sa zapojili do zverokruhu nemali by mat tie ulohy prisposobene k ich moznostiam? Stretli ste...
  8. Aireen

    Uloha

    Mam v ulohe ziskat relikvie prvej a druhej manufaktury s posilnenou vyrobou.Ako zistim, ktore to su?
Hore