• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od VANDRAKSK

  1. Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    No ja tu hru hram iba na PC ale ziadne darceky ako odmenu co tu pisete som zatial ani raz nedostal, asi nie som vyvoleny alebo nemam este urobeny vyskum na XVII urovni - Unurski obchodnici, ach ja nestastny zemepan...:-(
  2. Splnenie ulohy

    uz som ju nasiel, schovala sa do kultury...:-)
  3. Splnenie ulohy

    mam splnit tuto ulohu: Maj nevyhnutne veci prof. JUANA aspon 1x, absolutne tej ulohe nerozumiem, o ake veci sa v tej ulohe jedna a kde ich najdem? Vdaka za odpoved...:-)
  4. Jesenný zverokruh - úlohy

    Ja len nechapem preco je tam ta podmienka, ved vyrabat mramor sa da aj manufakturou na 1 leveli, vzdy to tak bolo a nebol s tym ziadny problem, to co a kolko ks. sa ma z toho mramoru vyrobit, tak proti tomu nemam nic, ale svojim sposobom vela hracov podobnych ako som ja, je DISKRIMINOVANYCH a to...
  5. Jesenný zverokruh - úlohy

    Neni zac...:-)
  6. Jesenný zverokruh - úlohy

    No uz to viem, musim mat postavene manufaktury min. na leveli c. 20, tak pre mna tento Event skoncil....:-)
  7. Jesenný zverokruh - úlohy

    Ahojte, poradi mi niekto z vas ako mam spnit tuto ulohu: Vyrob 2x produkt bonusovej T1(9-hodinový) s podmienkou minimálneho levelu? Aky je minimalny level? Manufaktury mam na 19 leveli a hlavnu budovu na 23 leveli... Vobec tomu nerozumiem, aj ked som ich vyrobil tak mi ich nezapocitalo...
  8. Diskusia k Evolúcii Fénixa

    Vdaka za vtipnu odpoved, na teba sa da vzdycky spolahnut, este ze si tu ty a hned si na tu moju odpoved aj zareagoval...:-)
  9. Diskusia k Evolúcii Fénixa

    Ahojte chcem sa spytat, ze ked postavim vsetkych vtakov FENIXOV, budu sa mi vylepsovat na vyssi level vsetky naraz alebo len po jednom, ked na ich vyvoj pouzijem Artefakt fénixa, dakujem za skoru odpoved.
  10. Elvenar sa pripravuje na Woodelvenstock festival

    Kedže sa organizuje Woodelvenstock festival, tak vam davam tymto na znamost, ze z vychodneho elslovenska k vam pride hudobna skupina : ELWOOD
  11. Dobrodruzstva spolocenstiev

    Prosim, vie mi niekto z vas povedat akym sposobom budu tie relikvie dodavane do tychto uloh? mam na mysli spôsob akym sa tam maju dodat, ci si ich mame vybojovat v turnaji alebo zberom v provincii, ci ako to mame spravit aby sme tych 3x30 relikvi do tej ulohy dodali?.. Dakuejm za odpoved....
  12. Diskusia k Valentínskej udalosti

    Ahoj, neda mi aby som nezareagoval na to co si napisal.... Nie vsetci sme z jedneho klona, nie vsetci mame moznost sediet pri PC a plnit ulohy, toto viem pochopit, ale poviem ti takto ako viem: Toto je najlahsi event aky tu bol, takze nechapem tvoju kritiku. Na jednej strane sa ohradzujes proti...
  13. ZHROMAZDISKO

    Chcem sa spytat kolko max. obrazkov z jednotlivych kulturnych budov sa zmesti do zhromazdiska. Mam vyobrazenych 8 obrazkov, zmesi sa do toho zhromazdiska este viac obrazkov ako 8? /4 v jednom rade a 4 v druhom/. Dakujem za odpoved...:-)
  14. Plnenie uloh v hre

    Mohli ste sa aspon slovom zmienit o tom ze tie kladivka ktore sa plnia v ulohach sa uz nebudu zaratat do Eventu Pochod stad, bolo by to ferovejsie a clovek by sa nespoliehal, ze ak splnil takymto sposobom ulohu č.36, ze spni aj tie dve dalsie.... Jednoducho ste to zatrhli a ty clovece sed pri PC...
  15. Plnenie uloh v hre

    No asi nemas pravdu, pretoze ja som vcera tym istym sposobom pnil 36 ulohu a cuduj sa clovece, vsetky odmeny ci uz peniaze alebo zasoby v podobe tych kladiviek mi zapocitavalo do eventu Pochodu stada, takze inac by som to tu nepisal, keby som to nemal overene...:-) Podla mna bud je nastavene...
Hore