• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od TaLa

  1. Prieskumník

    Chcem sa opytat, ci sa da a ked hej, ako, este jeden prieskumnik (ten moj sa trapi v provincii viac ako 4 dni)?
  2. Prieskumník na hlavnej strane

    Chcem sa opytat ci sa da ziskat dalsi prieskumnik (ten moj jeden chudacik preskumava provinciu 4 dni)?
  3. Bude sa dat po skonceni Evolucie Fenixa vyrabat artefakt na vyvoj Fenixa, prosim?

    Bude sa dat po skonceni Evolucie Fenixa vyrabat artefakt na vyvoj Fenixa, prosim?
  4. Diskusia k Evolúcii Fénixa

    Ahojte, myslite, ze aj po skonceni Evolucie Fenixa bude mozne ziskat Fenixove artefakty?
  5. Diamanty

    samozrejme som ho potvrdila...
  6. Ahoj, dozvedela som sa, ze registraciou na Fore ziskam 100 diamantov, ale, zial, i ked som...

    Ahoj, dozvedela som sa, ze registraciou na Fore ziskam 100 diamantov, ale, zial, i ked som registrovana uz dlhsie, nic som nedostala...vies mi k tomu nieco povedat? Naska som si, ze si sa k tomu vyjadril, ale neviem sa k tomu dopatrat...
  7. Diamanty

    Ahojte, dozvedela som sa, ze registraciou na Fore ziskam 100 diamantov, ale, zial, i ked som registrovana uz dlhsie, nic som nedostala...vie mi to niekto objasnit, prosim
Hore