• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od Gustik

  1. Diskusia ku kapitole 20 - Sila hudby

    Je potrebné dávať Háj harmónie na 4 level?
  2. Nové herné funkcie výroba v zbrojniciach

    Neuvažuje sa s hromadným zadávaním výroby v zbrojniciach tak ako je to v dielňach alebo manufaktúrach?
  3. Podvod v hre - preferovani hraci!!!

    Si napísal a do tejto skupiny si zahrnul aj mňa tým, že mám troch hnedých medveďov. Povedz mi teda akým spôsobom tí ľudia zneužívajú systém? Veď to hra umožnila každému hráčovi a bolo len na každom, či túto možnosť využije, alebo nie? Sám tvrdíš, že máš viac typov eventových budov po viac...
  4. Podvod v hre - preferovani hraci!!!

    Ospravedlnenie beriem,. Nemám rád, keď ma niekto očierňuje neprávom. .... a ver tomu i keby si mal tých troch hnedých medveďov, že vôbec nie je ľahké nahrať v turnaji toľko bodov. Spýtaj sa i iných hráčov, ktorí hrajú turnaje na veľa bodov. Prajem všetkým peknú nedeľu! /G
  5. Podvod v hre - preferovani hraci!!!

    Si ma tam zahrnul.
  6. Podvod v hre - preferovani hraci!!!

    len námatkovo a je ich isto viac - Helmutko, Imiris, SonaG,... a to som pozrel behom 5 minút, ..... chceš povedať že i oni sú preferovaní a podvádzajú?? Veď sa už konečne preber.
  7. Podvod v hre - preferovani hraci!!!

    Povedz mi akým spôsobom zneužívam systém???? Ak je to v hre umožnené mať viac eventových budov a niekto to využije tak tým zneužíva systém? Ide z vás len prasprostá závisť, nič viac, nič menej. Ak niekto hrá aktívne a vyčnieva v nejakej činnosti tak zneužíva systém a podvádza, však? Prečo...
  8. Podvod v hre - preferovani hraci!!!

    Prečo tu píšeš kraviny? Na základe čoho tvrdíš, že sa hnedé medvede nedali získať? Hral si v tej dobe, keď boli odmenou v evente? Opýtaj sa množstva hráčov, ktorí ich získali, alebo napíš priamo na podporu a netrep tu blbosti.
  9. Podvod v hre - preferovani hraci!!!

    Brezovica, tebe o čo ide? Ty nevieš, že sa dajú v evente nahrať viaceré hlavné eventové budovy? Skús hrať aktívnejšie a zistíš to aj sám. Skúsil si nahrať počas svojej "kariéry" v tejto hre aspoň 10 000 bodov v turnaji? Asi nie, lebo keby áno, vedel by si, že ti to neumožnia 3 hnedé medvede...
  10. Záhrada kráľovny víl 2021 - úlohy

    ....je ťažké dať tu tie úlohy v editovateľnej forme?
  11. Opravená chyba Tímový duch

    v hre, vo výskume a vo wiki v poslednej rase - Týmový duch navrhujem opraviť: - uzol - uzly (nie uzle) (uzly elementálov) - medaila - medaily (nie medaile) (všetky typy medailí) - ohňoví, vodní (nie vodný), zemskí (nie zemný), veterní (nie vetroví) elementáli - 1.pád mn.č. (í) - slovo authentic...
  12. Diskusia k Tímovému Duchu

    "uzle elementálov" je treba opraviť, ak sa držíme prekladu, na "uzly elementálov" , mne sa páčia aj strediská alebo centrá elementálov :-)
  13. Diskusia k Tímovému Duchu

    podľa mňa nový tovar by sa mal volať úplne jednoducho "stúpajúci tovar" a prosté odôvodnenie : keď už máme "cítiaci tovar" a nie tovar citu ani tovar cítenia, tak prečo meniť nový tovar iným prekladom a vymýšľať tovar stúpnutia (možno týmto prekladom tak na otlak) , tovar stúpania, či dáko...
  14. Ostatné zadávanie výroby

    môj návrh sa týka zadávania výroby v rovnakých budovách - viď dielne, manufaktúry, eventové budovy (ruské koleso,...), budovy spojene s rasou (napr. posledná rasa a v nej konkrétne lode pirátske,zberateľské,gurmánske ...) prečo nie je možné zadávať výrobu v rovnakých budovách cez pár klikov ako...
  15. magické zrkadlo vs zlatý kľúč

    Čo sa to objavuje na okraji mesta? Magické zrkadlo alebo zlatý kľúč?
Hore