• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od Exci

  1. Exci

    Diskusia ku Kotlíku

    Neviem, z môjho pohľadu je to neefektívne a strašne neprehľadné.... dvakrát som to skúšal, nedá sa vypnúť musíš minuť všetky čaše keď to robíš.... a zatial aj keď som pozeral ten manuál o tom 5x neprišiel som na to kedy čo dá.... Ak sa vytvorí nástroj, malo by byť jasné čo kedy dostanem a čo z...
  2. Exci

    Zlomyseľná terapia - úlohy

    75 - Utrať 20 VB + Získaj 1000 úlomkov kúziel
  3. Exci

    Jesenný zverokruh 2022 - popis eventu

    V poho... diki
  4. Exci

    Jesenný zverokruh 2022 - popis eventu

    Dagmarka a odmeny nezverejníš.... :-D Ďakujem
  5. Exci

    Darovanie od InnoGames

    A ja s tebou súhlasím s tebou King Kong..... úplne súhlasím....
  6. Exci

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Darmarka ďakujem...
  7. Exci

    Užívateľské rozhranie Oznámenia

    Podľa mňa je to super, kedže veľa obchodujem, mal som tam vädšinou len obchodné výmeny.... teraz konečne mám aj susedskú výpomoc... + super, že aj na pc, sa konečne dá vyklikať susedská bez navštevy mesta.... to bolo riadne zdlhavé...
  8. Exci

    Diskusia k verziám hry

    do teraz to nerobilo....
  9. Exci

    Diskusia k verziám hry

    Hmm dosť chybový upgrade 149.2, mrzne aj na mozzile aj na safari.... na OS MAC.... skoro nehrateľné....
  10. Exci

    Ostatné Informácie o špeciálnych budovách

    Darmarka... ta stranka je super... ano je tam aj majový strom ale presne to mi tam chýba... ten strom vylepšení... a dakde umiestniť aj obrázok budovy.... niesom až tak zdolný vtom jazyku vrahov - anglištine... čiže niekedy nájsť spravnu budovu mi trva dlhšie...
  11. Exci

    Ostatné Informácie o špeciálnych budovách

    Toto všetko je jasné ja sa bavím o akadémii mágov.... ak chcem info o budovách či priamo vo výrobe alebo v truhlici.... tam nevieš zistiť čo dáva a vyrobiť ju len preto aby som zistil čo vlastne dáva je drahý špás.... čiže to "i" by bodlo aj tu... na tieto budovy....
  12. Exci

    Ostatné Informácie o špeciálnych budovách

    Hmm túto stránku poznám, je ich tam dosť ale nové eventové odmenové budovy tam niesu a nieje tam celá informácia o vylepšení od 1 -10 čiže ak si vyrobím Slávnostný májový strom čo mi bude dávať po prvom povýšeni, po druhom .... až po desiatom.... teraz mám 3 povyšovacie kamene a neviem či isť do...
  13. Exci

    Ostatné Informácie o špeciálnych budovách

    Bolo by dobré zakomponovať možnosť k nahliadnutiu výskumu a informácii o povyšení budovy v akadémii mágie.... napríklad, je možnosť vyrobiť mudrého goléma a neviem čo my bude dávať ak ho vyvyniem do 10 levelu.... ani vo WIKI to nieje a ani v hre...
  14. Exci

    Diskusia k Zakázaným ruinám

    Okrem toho, že ja mám dvoch medvedíkov na krmenie ale prečo by som ich mal nakrmiť ked to nepotrebujem....
  15. Exci

    Diskusia k Zakázaným ruinám

    Nielen posledná ak hráč némá ešte akadémiu mágie tak táto úloha je pre neho neprechodná: 71 Získaj 800x úlomky kouzel + použi 2x krmení ALEBO získaj 5x ľubovoľné kúzlo
Hore