• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nové profilové príspevky

nová kapitola....jupíííí. A smerujem si to prvej "300". Teším sa preveľmi.
PS: hoci máme aktuálne status quo 25/25, hľadáme jedného aktívneho hráča do spolku TRINITY. Prečítaj si popis a pochopíš, prečo je fajn byť súčasťou nášho spoločenstva. Podpora na 200% a rešpekt k našim odlišnostiam a možnostiam nadovšetko. Napriek uvedenému živý čet a vzrušenie z dohodnutých DS (1xročne).
zdar do spolku Tournament Warriors hľadáme nového aktívneho hráča alebo hráčku pre ktorého nie je problém robiť vežu na komplet každý týždeň v turnaji otvárame všetky truhlice spodná hranica na získavanie bodov je 2000 vrchná nie je určená keď niekto potrebuje pomoc s rzvojom mesta radi pomôžeme či už s tovarom alebo radou keď budete mať záujem o vstup obráťte sa na hocikoho z vedenia
Ahoj kiwa...mám problém.Včera v priebehu dňa mi vypadla hra a nedá sa mi viac načítať.Všetko som spravila podľa inštrukcií,ktoré som tu našla až som si nakoniec zavolala IT pracovníka. Hra nešla cez žiaden prehliadač a tak si IT-ečkár skúsil nainštalovať hru sám,ale ani jemu sa to nepodarilo...
Na fóre som čítala,že už aj niekto iný má takýto problém...
Ďakujem
Ahoj,hľadáme novích členov kto má záujem skúsiť nové spoločenstvo nech pošle žiadosť,alebo správu pre podrobnejšie info ktoré najde aj v popisu.Tešíme sa na vás
Ahoj, nedalo mi odmeny z turnaja, je to hromadná chyba, alebo len mne sa nepripísala?
prosím, môže mi niekto objasniť čo sú to urýchľovače? vopred ´dakujem
DeletedUser1286
Ahoj. Urychlovace sa nazyvaju tie presypacie hodiny, ktore su ako odmena vo vezi alebo sa daju kupit v akademii. Kazdy ma iny casovy rozmer a napomahaju hracovi, ked potrebuje urychlit vyrobu alebo stavbu. Ak ich mas v inventari, tak ked kliknes na stavbu, ktora sa ti robi, objavi sa ti okrem casu kolko sa ti stavia aj modre koliesko kde su presypacie hodiny.
DeletedUser1286
Ak nan kliknes, objavia sa ti vsetky urychlovace, ktore mas na sklade. Potom staci len kliknut na ten, ktory potrebujes.
V inventári sú krmivá pre zvieratká uložené v očarovaniach,tak prečo sa použitie krmiva neráta v dobrodružstve do začarovaného diadému ?
lenni
lenni
Ahoj. Keď si klikneš na "I" pri diadéme, máš napísané, že sa tam krmivo nepočíta, taktiež sa nepočíta ani teleport.
Sasula
Sasula
ano to viem
Ahojte, keďže som si prepojila účty, príspevky už budem odteraz uverejňovať pod menom z hlavného účtu ako "Dagmarka" :)
Ahoj k tým novím odznakom v dobrodružstve respektíve k tím na ktoré sa týka výroba na 2dni a den bude treba stále mať postavené s každej zakladnej manufaktury či len s tej bonusovej?
Dagmarka
Dagmarka
ahoj, nové odznaky : náhrdelník a socha sa robia iba už iba na jednom type manufaktúr.. alebo iba malé dosky, alebo iba mramor, alebo iba oceľ.. na náramok bude zber T1 z vylepšených manifaktúr
  • Páči sa mi to
Reakcie: Sasula
Hore