• Vážení návštevníci fóra,

aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nové profilové príspevky

ahojte,viete mi povedať či ste dostali bonusové rozšírenie z provincií,po dokončení konštruktov?dík
lenni
lenni
Nejde o to, ktorú rasu ukončíš, ale koľko provincií máš dokončených v okolí mesta.
tamara 1991
mám dokončených 475 a píšu,že limit naplnený,ale moji spoluhráči povedali,že keď dokončili konštruktov a začali novú rasu naskočilo im jedno + rozšírenie z provincií ako bonus.
Ahoj prosím prečo sa mne nedá dávať susedská tak ako mojim spoluhráčom? vraj to aj na pc ide ako na mobile.Mne nie:(( ďakujem
kiwa
kiwa
Ahoj, túto možnosť výpomoci nemajú všetci dostupnú, budeš musieť chvíľku počkať, kým sa táto možnosť aktivuje aj u teba :)
Podľa najnovších dostupných informácií dnes prebehla aktualizácia hry, ktorá opravila problém vojska v turnajoch a viac tak nedochádza k aplikácii efektov na nepriateľské jednotky.
Angie2008
Angie2008
nie som istá :) , hrala som teraz v nedeľu a pondelok vežu lv 1 a 2, mám postavenú budovu trpasličí zbrojník + nakŕmeného ohniváka :) a vojsko mi kapalo ako nikdy pred tým, dokonca som niektoré strety musela presviedčať tovarom, lebo vojsko neprežilo dva kolá.
Podľa vyjadrenia iných hráčov sa dá vo všetkých dielňach na raz spustiť novú výrobu, avšak mne sa to nedá. Prečo mi to nejde?
Fleur
Fleur
tiež to nemám :)
Ahojte,viete mi niekto povedať prečo pre rozšírenie potrebujem otvoriť z 457 až 475 provincií? doteraz to bolo 10 provincií,zvýšili počet ?
Ahojte :) nová rasa je už na wiki, tak ju môžeme pravdepodobne čoskoro očakávať :)
nejde mi otvorit vyskum,zobrazi sa len modra obrazovka
kiwa
kiwa
Ahoj, skús si vymeniť prehliadač, registrujeme nejaké problémy v chrome (rátam že ho používaš)
Zdravím,neviem presne komu tonapísať,ale dnes mito celý deň vyhadzuje:chyba servera-môžem s tým niečo urobiť ja,alebo na koho sa obrátiť.Dík.
Začínajú so mnou lomcovať ŽIVLY, už cítim vo vzduchu stromovú živicu. Začínam kopať kanály :D
Ahojte :) event Morské panny, by mal začať 5.8.2019 t.j.v pondelok
Chcel by som sa spýtať, či pre Veliteľov ešte existuje to heslo na zisťovanie prítomných hráčov?
kiwa
kiwa
stále funguje príkaz /who na zistenie aktivity :)