• Vážení návštevníci fóra,

aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nové profilové príspevky

Senát aj veľvyslanectvá postavené... poviem Vám, bude trvať večnosť kým sa tie víly s trpaslíkmi dohodnú. Nevadí, mám čas. Budem popíjať jahodové pivo a fialový čaj :cool:
Ahojte:)
v aktualizácii ktorá by mala prísť 20.2. by mali byť tieto novinky: susedská po novom pre všetkých hráčov, od 1.3.nové odmeny/ trofeje za body vo Veži spoločenstva,, turnajový rebríček už aj v apke, zníženie výkonnosti žabieho princa o 8-9%:(
Kráľovské renovovacie kúzlo sa stratilo , mal som 21 ks a zrazu mím len 7 ks .
lenni
lenni
Ahoj. Napíš na Hernú podporu, určite sa to vyrieši :) Dostaneš sa tam cez ozubené koliesko v hre .
Dobré ráno :) podľa dostupných informácií už na Bete spustili všetkým dávanie susedskej pomoci po novom. Verím že to môžeme čoskoro očakávať aj u nás :)
Najnovšie z Beta serveru:

Aktualizácia 1/31/20: Z oznámenia fóra: „Dnes robíme zmeny v úlohách týkajúcich sa Elvariánskeho karnevalu na verzii Beta: na túto udalosť nebudeme používať náhodné úlohy. Namiesto toho použijeme úlohy, ktoré budú rovnaké pre všetkých hráčov, ako sme to urobili predtým. Túto zmenu robíme kvôli spätnej väzbe, ktorú sme dostali od komunity počas minulých udalostí...
Pekný deň všetkým :) začiatok eventu Karneval , je v tejto chvíli naplánovaný na 4.2.2020 :)
Ani neviem ako, piesok vyfúkali lietajúce ostrovy... už to nebude trvať dlho, magický Elvenar čaká :p
lenni
lenni
Pevné nervy, Rogan :)
Pekný deň všetkým :) hlavné úlohy aj denné úlohy na blížiaci sa event Karneval sú uverejnené v Diskusii o hre :)
ahojte,viete mi povedať či ste dostali bonusové rozšírenie z provincií,po dokončení konštruktov?dík
lenni
lenni
predpokladám, že to bolo vtedy, keď bolo 457 maximum a mali vyskúmané viac, tak im to rozšírenie pridali. či?
tamara 1991
tamara 1991
ahoj,:)neviem koľko mali,vyskúmané,už si to ani oni nepamätajú,len vedia,že mohli robiť ešte provincie aj po limite:)ale už sa so mnou netráp,ja to predýcham,ako aj to,že nemôžem dávať susedskú ako oni,tak behám z pc na mobil:))prajem ti pekný večer a dík:)Tami
lenni
lenni
Hádam už tá susedská bude pre všetkých hráčov čoskoro :)
Ahoj prosím prečo sa mne nedá dávať susedská tak ako mojim spoluhráčom? vraj to aj na pc ide ako na mobile.Mne nie:(( ďakujem
kiwa
kiwa
Ahoj, túto možnosť výpomoci nemajú všetci dostupnú, budeš musieť chvíľku počkať, kým sa táto možnosť aktivuje aj u teba :)