• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Zrušenie účtu

DeletedUser269

Guest
Dlho pozorujem, že veľa miest - hráčov je neaktívnych. Nedalo by sa vytvoriť v nastaveniach účtu aj zrušenie účtu? Tým by sa priestor vyčistil od neaktívnych účtov, teda aj od účtov kde sa nedá už ani pomáhať, lebo to nik nehrá. Napr. zrušenie účtu by trvalo 7 dní od zadania mazania (zadať to musí ale hráč), ak by sa hráč prihlásil v čase zrušenia, mohol by rušenie účtu aj sám zmazať, a pokračoval by tam kde skončil. Myslím si žeby sa malo o tom uvažovať
 

DeletedUser269

Guest
ešte ma napadla jedná vec, ak hráč nezruší účet, ale to už nehrá, systém by mohol takýto účet vymazať po mesiaci, alebo troch mesiacoch
 

DeletedUser13

Guest
Tak za ten dodatok určite nie. Maximálne by sa ten účet zmrazil ale nie vymazal a zmrazil by znamenalo že by sa presunul úplne na koniec mapy aby neprekážal online hráčom v obchodovaní a pomoci.
 

gmail

Lesný duch
teoreticky by sa mal zmazat automaticky po 30dnovej pasivite - prakticky - ak mas mestecko na "vyssej" urovni (zacnes rasu trpajzlikov) bude tam to osirele mestecko trcat ....asi navzdy :D
 
Naposledy upravené :

DeletedUser506

Guest
teoreticky by sa mal zmazat automaticky po 30dnovej pasivite - prakticky - ak mas mestecko na "vyssej" urovni (zacnes rasu trpajzlikov) bude tam tvoje osirele mestecko trcat ....asi navzdy :D
a nedá sa nikde požiadať o výmaz účtu, aby tam nezavadzal?
 

DeletedUser595

Guest
Mne by sa páčilo, keby po mesiaci(prípadne dlhšom časovom období) nečinnosti, začalo mesto horieť:D. Každý deň by zhorela jedna budova, posledná by zhorela hlavná budova a bolo by po všetkom. Keby sa hráč náhodou vrátil, mohol by nejakým "núdzovým" tlačítkom mesto uhasiť. Je to dosť ošemetná záležitosť, títo neaktívni susedia. Mám preskúmaných 81 susedov a skutočne aktívnych (pomáhajú aspoň každý druhý - tretí deň) je 13.
 

lenni

Lesný duch
@Dony , takže stačí zoznam evidentne neaktívnych hráčov poslať na podporu? Tiež mám vo svojom okolí pár ľudí, ktorí majú prázdne mesto (všetko predali, čo sa dalo), prípadne vôbec žiadna aktivita nie je viditeľná za niekoľko posledných pár týždňov...Alebo majú napísané koniec hry v názve mesta....Predpokladám, že sa najskôr kontaktujú a potom sa bude ďalej postupovať. či?
 

Imiris

Lesný duch
Aj ja by som ponahlasovala pár takých, ak by sa dalo :) keby ich aspoň presťahovali a dali tu menších hráčov. Ja aj rada pomôžem, na trhu beriem viac menej všetky férové ponuky drobcom v okolí, ale keď im berú miesto mrtvolky :(
 

lenni

Lesný duch
No, tiež sa snažím novým pomáhať, aj mne na začiatku pomohli silnejší hráči aj mimo spoločenstva....malé účtiky sú tuším po mesiaci mazané, ale tie väčšie mestá tam naozaj zbytočne zaberajú miesto...a naozaj je smutné, keď niekam vojdem a zostala tam len hlavná budova, stavitelia a trhovisko :/
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ak sú hráči neaktívny s tým zatiaľ nevieme nič spraviť,
Tu sa jedná o dobrovoľné zrušenie (čo nás samozrejme mrzí), iba v tomto prípade vieme pomôcť.
 
Hore