• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Zahmlený les

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Banner01.png


Drahí Ľudia a Elfovia.

Za tmavej noci bez mesiaca zaplavia vaše mesto a lesy, ktoré ho obklopujú, hmly. Obyvatelia sú znepokojení a zostávajú vo svojich domovoch. Pri prechádzke po uliciach a ubezpečení, že je všetko v poriadku, uvidíte, čo sa zdá byť blikaním svetla sviečky vychádzajúcim z lesa. Kto by to len mohol byť vonku v lese o takomto čase? Keď sa priblížite, počujete ženský hlas, ktorý znie veľmi znepokojene. Očividne niečo hľadá a nevyzerá, že by si vás všimla. Keď to urobí, vyskočí a vykríkne.

"AAAAAAHHH! Vystrašil si ma tu. Myslela som si, že si niečo ako duch, alebo tak. Teda, ten zlý, nie dobrý duch, vieš?" povie habkajúc po dychu. "Videl si Bruna na svojej ceste tu? Je takýto veľký, jasne zelený a mačací je to duch - nemôžete ho minúť, vždy sa vznáša. Vidíš, varila som tento elixír, keď Bruno zrazil jednu zo zložiek a POOF, všetko to vybuchlo. Pomôžeš mi nájsť moje veci a znovu postaviť môj dom a ja ťa odmením! “

Od 22. októbra do11. novembra môžete asistovať Pani Snifflovej v hľadaní magických ingrediencií a pomôžte jej prestavať jej Čarodejnícku chatrčvvo vašom meste! Vyriešte úlohy a prehľadávajte okolie vášho mesta, aby ste našli Magické ingrediencie, ktoré môžete vymeniť za Magické svetlo, ktoré vám pomôže nájsť cestu cez Mystický les.


Tabs_event_progressHallo2020.png


Vaším cieľom je prečesať sa lesom pri hľadaní Priateľských duchov a stratených vecí. Postupujete tak zľava doprava a vyčistíte hustú hmlu, ktorá vám zakrýva výhľad. Kedykoľvek je aspoň jedna hmlová dlaždica vyčistená Magickým svetlom v stĺpci úplne vpravo, odomkne sa vedľa nej nový rad hmlistých dlaždíc, ktorý vás posunie ďalej doprava. Použite strategicky Magické svetlá na vyčistenie čo najväčšieho počtu dlaždíc a zhromaždenie všetkých nájdených odmien. Posúva sa odomknutá odmena z dohľadu? Bez obáv, automaticky sa zhromažďuje za vás!


Sú tri typy Magického svetla, ktoré vám pomôžu zdolať Mystický les:

  • Sviece odhaľujú jednu dlaždicu hmly naraz a môžu byť použitá len na dlaždice, ktoré sú stále ponorené v hmle.
  • Lampy vyčistia celý stĺpec odhora až dole, jedine ak je ich lúču svetla zabránené nejakou prekážkou, celý stĺpec nebude vyčistený. Musia byť umiestnené na dlaždicu, ktorá už bola očistená od hmly.
  • Bleskové banky odhaľujú všetky dlaždice vo svojom okolí. Tiež musia byť umiestnené na už očistenú dlaždicu.
Pomocou svojich magických svetiel múdro odhaľte všetky tajomstvá, ktoré Zahmlený les v sebe skrýva. V hmle okolo seba už môžete spozorovať nejaké skryté odmeny a žiaru niektorých Priateľských duchov, ale čím ďalej sa pozeráte, tým je hmla hustejšia. Nikdy neviete, čo vás môže čakať ...


MF02.png


Pani Snifflová sa s vami podalí o nejaké magické ingrediencie, ktoré nájde, aby vás podporila na vašej ceste. Stačí sa denne prihlásiť do svojho mesta.

S každým novým dňom nájdete v Tajomnom lese nové Denné odmeny, vrátane úplne nových budov, budov, ktoré sa vrátili zo starších udalostí s tematikou Halloween, a ďalšie vzrušujúce odmeny. Tiež sa stretnete s Priateľskými duchmi, ktorí sa potulujú v Tajomnom lese. Nájdite 20 z nich a odomknete jednu z mnohých Veľkých cien podujatia vrátane artefaktov Čarodejníckej chatrče na vylepšenie budovy Čarodejnícka chatrč, ktorú odomknete po dokončení 5 úloh:


Hut01res.png

(4x4 populácia + kultúra a ďalšie bonusy závisia na Kapitole a úrovni budovy)


A akoby tých odmien ešte nebolo dosť, pri postupe v rade úloh udalosti budete odmenení aj odmenami z Míľnikov udalosti. Nezabúdajte, že do úlohy je každý nový deň udalosti pridaná jedna nová úloha. Ak ste dosiahli poslednú dostupnú úlohu v ktorýkoľvek daný deň, jednoducho sa vráťte ďalší deň a budete môcť pokračovať. Posledná úloha udalosti sa odomkne v posledný celý deň udalosti.

Stále hľadáte viac informácií? Uistite sa, že navštívite našu wiki stránku alebo si pozrite video udalosti, keď bude zverejnené v hre.

Prajeme vám veľa odvahy na vašej ceste Mystickým lesom a radi si vypočujeme vašu spätnú väzbu v diskusnej téme

Šťastný lov!
Váš Elvenar tím


Zrieknutie sa zodpovednosti: Upozorňujeme, že posledný deň podujatia trvá viac ako 24 hodín, aby nedošlo k jeho ukončeniu v noci (SELČ). To znamená, že Denná odmena 11. novembra je posledná odmena Denných odmien, ktorá je k dispozícii ešte niekoľko hodín ráno (SELČ) 12. novembra. 12. novembra nebude do línie úloh pridaná žiadna nová úloha na udalosti, posledný míľnik úlohy je možné odomknúť 11. novembra.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore