• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Zadanie súťaže

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Guest
Screenshot_1.png

Vážené vládkyne a vládcovia miest,

Náš tím pripravil pre Vás, hráčov zaujímavú súťaž.

V meste Rhaendal zúrila búrka Nuvian, ktorá spôsobila nemalé škody. Aheron, sa ako hlavný architekt mesta, sa dávnejšie rozhodol, že Rhaendal zmapuje aby bolo jednoduchšie spraviť vylepšenia a opravy v meste do budúcnosti. Avšak tá nešťastná búrka spôsobila, že jeho takmer dokončená, dôkladne nakreslená a poskladaná mapa vyletela cez nie úplne zatvorené okno počas noci. Ráno Aheron našiel túto pohromu a teraz Vás prosí o pomoc, kedže jeho mapa je rozlietaná po celom meste. Pomôžte mu z nájdených kúskov každý deň určiť, o ktorú časť mesta ide.

Súťaž bude prebiehať od 11. marca do 31. marca 2017.

Pravidlá hry:

Každý deň bude zverejnený jeden obrázok (bude zobrazovať časť budovy) v téme Zadanie súťaže. Spolu bude uverejnených postupne 21 obrázkov. Vašou úlohou bude z obrázku zistiť o akú budovu ide a napísať nám názov budovy. V momente, keď budete vedieť správnu odpoveď, založte novú tému v sekcii Hádaj čo som, ktorá ponesie pomenovanie podľa Vášho nicku a do nej napíšte správnu odpoveď. Každý deň do vami založenej témy môžete pridávať svoje správne odpovede o akú budovu ide. Ak raz vytvoríte tému so svojím nickom, nemusíte už viac vytvárať duplicitné témy, ale všetky odpovede vkladajte do tej jednej pôvodnej.

Vaše odpovede každý deň vyhodnotíme, ale aby bola súťaž zaujímavá až do konca, aktuálny stav nazbieraných bodov vyhlásime každú nedeľu - body sa budú prideľovať podľa času napísania správneho názvu budovy do príspevku:

  1. miesto - víťazovi budú pripísané 4 body
  2. miesto - víťazovi budú pripísané 3 body
  3. miesto - víťazovi bude pripísané 2 body
  • Každý súťažiaci, ktorí správne uhádne o akú budovu sa jedná dostane 1 bod!
Na konci súťaže sa body zrátajú, vyhlásia sa výsledky súťaže a výhercovia. Ak by sa náhodou stalo, že by dvaja alebo viacerí súťažiaci mali rovnaký počet nazbieraných bodov, nasleduje finálne kolo. O čo ide?

Finálne kolo bude určené len pre víťazov s rovnakým počtom nazbieraných bodov. V tomto kole dostanete 5 obrázkov. Kto správne uhádne všetkých 5 obrázkov vyhrá finálne kolo.

Upozornenie: Počas súťaže neuvidíte odpovede nikoho iného ako svoje! Pre účasť v súťaži musíte byť riadne zaregistrovaný a prihlásený na našom fóre.

Prví traja výhercovia za svoju šikovnosť budú odmenený štedrou odmenou:

1. miesto - 1500
diamant.png

2. miesto - 1000
diamant.png

3. miesto - 500
diamant.png

Prajeme vám veľa zábavy pri súťaži !

Váš Elvenar SK tím a vďačný Aheron



 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Guest
Milí hráči Elvenaru!

Aheron po celodennom pátraní našiel jednu časť roztrhnutého plánu budovy. Pozerá sa na časť kresby zľava, sprava, no nedokáže rozlúštiť o akú budovu ide. Celý nešťastný sa k Vám obracia a žiada Vás o pomoc.

Obrázok č. 1

Screenshot_1.png

Správna odpoveď:
Hlavná budova elfov level 8.

01_town_hall_elves_08_cropped.png

Elvenar Tím Vás prosí, aby ste skúsili pomôcť nešťastnému Aheronovi. Samozrejme najšikovnejší hráči budú odmenení bodmi.​
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Guest
Milí hráči Elvenaru!

Nesiem Vám dobré správy. Aheron je s vami veľmi spokojný. Prekvapilo ho, koľko dobrých duší mu pomohlo. Práve preto sme sa s Aheronom zhodli, že každý hráč, ktorý správne uhádne o akú budovu sa jedná, dostane 1 bod. Aheronovi sa zdalo, že tí najšikovnejší sú málo ocenení a kvôli tomu sme zmenili odmeny aj pre nich.
 

DeletedUser

Guest
Milí hráči Elvenaru!

Aheron ako každé ráno aj dneska si dal rannú prechádzku. Keď sa prechádzal po lesíku neďaleko mesta Rhaendal, na strome uvidel kúsok odtrhnutého papiera. Tem material mu bol veľmi známy. Schmatol kus papiera a bez rozmýšľania utekal za Vami.

Obrázok č. 2

Screenshot_2.png

Správna odpoveď: Hlavná budova ľudí level 13.

800px-01_town_hall_humans_13_cropped.png
Včera ste boli veľmi šikovný, preto Elvenar Tím Vás znovu prosí, aby ste skúsili pomôcť Aheronovi. Samozrejme najšikovnejší hráči budú opäť odmenení bodmi.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Guest
Opäť Vás zdravím!

Aheron ako aj včera, aj dneska Vám prináša ďalší kus papiera, na ktorom sú zobrazené nejaké skaly. Elvenar tím veľmi chcel pomôcť Aheronovi rozlúštiť o ktorú budovu sa jedná, no márne. Vyzerá to tak, že aj dneska budeme potrebovať Vašu pomoc!

Obrázok č. 3

Screenshot_7dc13d.png

Správna odpoveď: Ochranca lesov (kultúrna budova).

02_premium_elves_phoenix_cropped.png

Vopred ďakujeme za pomoc. Samozrejme najšikovnejší hráči budú opäť odmenení bodmi.​
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Guest
Pekný deň prajem vospolok!

Som tu zas! Pravdepodobne už viete o čo ide ;) Dnes som sa veľa rozprával s Aheronom. Našli sme časť budovy ktorú nanešťastie nedokážeme identifikovať. Pevne veríme že vašou pomocou zistíme o akú budovu sa jedná.

Obrázok č. 4

Screenshot_11.png

Správna odpoveď: Veľká kniha tajomstiev

AW_LT_Ch2_4x4_w_anim.png

Vopred ďakujeme za pomoc. Samozrejme najšikovnejší hráči budú opäť odmenení bodmi.​
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Guest
Milí hráči Elvenaru!

Aheron má dneska šťastný deň. Práve našiel časť plánu budovy, ktorú najviac potreboval. Aheron vie presne o akú budovu sa jedná, no napriek tomu je veľmi zvedavý, či aj vy dokážete uhádnuť majstrovské dielo architektov.

Obrázok č. 5

IMG_13032017_222842_1.png

Správna odpoveď: Bludisko temnej hmoty

Bludisko_Temnej_hmoty.png

Len smelo do toho, nenechajte Aherona dlho čakať na správne odpovede a ako doteraz, tí najšikovnejší budu štedro odmenení.​
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Guest
Príjemný štvrtok Vám prajem!

V meste Rhaendal dnes zúrila búrka. Nikto sa z domu ani nepohol. Jedine Aheron pobehoval s dáždnikom v meste dúfajúc, že čo najrýchlejšie nájde ďalšiu časť chýbajúceho plánu. Našťastie rýchlo našiel papierik, ktorý bol troška premočený a nedokázal identifikovať o akú budovu ide.

Obrázok č. 6

6.den.png

Správna odpoveď: Opevnenie trpaslíkov 6-10 lvl

opevnenia_trpaslikov_6-10lvl.png

Kým sa Aheron zohrieva pri teplom krbe, pomôžte mu uhádnuť o akú budovu sa jedná tentokrát. Najšikovnejší budu štedro odmenení.​
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Guest
Prajem pekný deň vládkyne a vládcovia Elvenaru!

Víkend sa bleskovo blíži, napriek tomu Aheron dúfa, že aj dneska mu srdečne pomôžete. Náš kamarát mal dnes návštevu. Bol to starší pán z mesta. Doniesol Aheronovi kúsok papiera, na ktorom je zvláštna kresba. Pravdepodobne sa jedná o časť plánu nejakej budovy, ktorú Aheron stratil.

Obrázok č. 7


7.den.png

Správna odpoveď: cvičisko level 11
Traininggrounds11.png
O akú budovu sa jedná? Aheron si láme hlavu, ale zatiaľ na nič neprišiel. Budete šikovnejší ako on? Najšikovnejší budu štedro odmenení.​
 
Naposledy upravené moderátorom:

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Výborne! Výborne! Začínam si svoje plány skladať, ale stále to nieje ono!
Ešte toho dosť chýba :( Pomôžte mi

Obrázok č.8
8_den.png

Správna odpoveď: Denná farma 4 lvl
denna_farma_4lvl.png

Ja som to už niekde videl....ale kde? Kedy? Pomôžte mi obyvatelia. Najšikovnejší budu štedro odmenení.​
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Guest
Ahojte!

Dnes Vám Zverejníme priebežný stav súťaže. No ešte pred tým dostávate úlohu uhádnuť ďalšiu budovu. Tak smelo do toho! Aheron spolu s nami dúfa, že aj nasledujúci týždeň budete rovnako aktívni a nápomocní.

Obrázok č. 9
9.den.png

Správna odpoveď: Chrám večnosti
chram_vecnosti.png
Elvenar tím spolu s Aheronom Vám ďakuje za vašu pomoc, aktivitu a účasť v súťaži!​
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Guest
Zdravím Vás!
Mapa sa nám pomaličky skladá, už polovicu mapy máme poskladanú. No ešte stále je čo hádať, dnes tu máme zvláštny obrázok. Aheron už len dúfa, že uhádnuť, o akú budovu teraz ide, bude pre Vás hračka.
Obrázok č. 10
10.den.png

Správna odpoveď: Obrovská zvonica 1-5 lvl
47_Greatbuilding_Humans_Innercity_Belltower_01_cropped.png
Prajeme Vám veľa šťastia a ako každý deň, aj dnes budete odmenení bodmi ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Milé Vládkyne a Vládcovia Elvenaru!

Dnes sa obraciam na Vás priamo ja Aheron. Našiel som kúsok papiera, ktorý obsahuje jednu z tých budov ktoré som mal nakreslené. Ja si už pletiem tie budovy, ale dúfam, že vy taký problém mať nebudete.

Obrázok č. 11.
11.den.png

Správna odpoveď: Manufaktúra na hodváb ľudí 6 lvl
Manufaktura_na_hodvab_ludi_6lvl.png
Ďakujem vopred za pomoc a odkážem Elvenar tímu aby Vás bohato odmenili.
S pozdravom Aheron​
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Guest
Opäť Vás zdravím!

Mapa sa skladá a máme čoraz väčší problém nájsť chýbajúce časti plánov. Našťastie dnes sme na jeden obrázok natrafili. Neuveríte, ale našli sme tento kúsok papiera až v susedskej dedinke. Nech sa páči!

Obrázok č. 12.

12.den.png

Správna odpoveď: Portál orkov 4 lvl
portal_orkov_4lvl.png
Je už len na Vás, aby ste obrázok správne uhádli. Nenechajte nás dlho čakať na správne výsledky. Odmena je istá!​
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Guest
Prajem Vám pekný deň!

Veľmi nás teší Vaša aktivita. Dostal som echo, že nedočkavo čakáte aj dnes na ďalší obrázok. Sme radi, že máte taký prehľad v budovách a sme si istí, že aj túto budovu ľavou zadnou uhádnete.

Obrázok č. 13.
13.den.png

Správna odpoveď: Akadémia mágie ľudí 1-2 lvl.
Akademia_magie_ludi_1-2lvl.png
Už sa nevieme dočkať, aby sme mohli rozdávať body. Šup Šup rýchlo uhádnuť!​
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Guest
Aheron Vás zdraví!

Dnes sme tak trošku všetci zaneprázdnení. Máme tu kus papiera, na ktorom je časť nejakej budovy, ale je odložený bokom. Nikto z nás nemal čas sa venovať lúšteniu budovy. Práve preto Vás teraz prosíme aby ste sa pozreli na ten obrázok. Možno na prvú šupu uhádnete o akú budovu ide. Keď nie, samozrejme máte k dispozícií našu wiki.

Obrázok č. 14.
14.den.png

Správna odpoveď:
Tróny vznešených mužov 1-5 lvl.
trony_vznesenych_muzov_1-5lvl.png
Chcem Vás informovať, že na preklade kompletnej wiki sa poctivo pracuje. Dúfame, že čoskoro budeme už hotoví. Dovtedy ospravedlňujeme sa za nedotiahnuté stránky.​
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Guest
Milé Vládkyne a Vládcovia Elvenaru!

Aheron si dnes popíjal pivko v neďalekej krčme keď dostal chuť pracovať. Ponáhľal sa už aj domov aby sa pustil do rozrobenej stodoly. Stodola bola na večer dokončená a môže sa upratovať. Upratuje, zametá a zrazu vidí pokrčený papierik hodený do kúta. Zo zvedavosti si dôsledne prezrie papierik a má také tušenie, že ide o ďalšiu budovu.

Obrázok č. 15.
15.den.png

Správna odpoveď: Manufaktúra na elixíry elfov 5lvl
Manufaktura_na_elixiry_elfov_5lvl.png
Aheron bude šťastný, keď aj tento obrázok uhádnete. Som si istý, že Vám to nebude robiť najmenší problém.​
 
Naposledy upravené moderátorom:

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Prajem Vám peknú nedeľu,

hovorí sa, že v nedeľu treba odpočívať. Ale ja som nemohol, musel som blúdiť a našiel som to! Ďalší kúsok do mojej mapy, mám poslednú možnosť to skúsiť, prosím Vás poraďte mi!

Obrázok č. 16
16.den.png

Správna odpoveď: Hroty sváru 1-15 lvl
Hrotysvaru_1-15lvl.png
Je už len na Vás, aby ste obrázok správne uhádli. Nenechajte nás dlho čakať na správne výsledky. Odmena je istá!​
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Guest
Prajem príjemný deň!

Dostávame sa do posledného týždňa súťaže. Nevieme sa dočkať kto vyhrá, kto bude najšikovnejší. No ale pred tým, ako to zistíme máme pre Vás ešte pár obrázkov. A jeden tu už aj máme. Viete o akú budovu sa jedná?

Obrázok č. 17.
17.den.png

Správna odpoveď: Zbrojnica 26 lvl
Zbrojnica_ludi_26lvl.png

Prezraďte nám to, nech sme aj my múdrejší. Najšikovnejší budú štedro odmenení bodmi.​
 
Naposledy upravené moderátorom:

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Pekný slnečný deň,
Aj Vám sa dnes nič nechcelo a len tak ste leňošili? Obrázok som našiel už ráno, ale len teraz som sa vrátil! Poraďte, čo je toto?

Obrázok č. 18:

18.den.png

Správna odpoveď: Močiarna symfónia
mociarna_symfonia.png

Prezraďte nám to, nech sme aj my múdrejší. Najšikovnejší budú štedro odmenení bodmi.​
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore