• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Vyzkum- nejde mi načitať

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser135

Guest
Po kliknutí na vyzkum mizačne načitavať asi do štvrtiny a potom mi sekne a neda sa nič robiť.
Neviete čo s tím je dakujem
 

DeletedUser91

Guest
...ja nastastie tento problem nemam ale clenovia mojho spolocenstva sa stazuju na nemoznost vstupu do vyskumu,stratene cele stlpce vo vyskume a zaseknute ziskavanie vedomostnych bodov !!!
 

DeletedUser145

Guest
Ten istý problém.

Dopĺňam - nejde mi to spustiť cez Google chrome. Skúsila som to cez Explorer a ide to. chcem, to ale spúšťať cez chrome.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser146

Guest
ako riešit že po kliknutí na vyzkum mizačne načitavať asi do štvrtiny a potom mi sekne a neda sa nič robiť.
 

DeletedUser91

Guest
je to chyba ktora vznikla po poslednej aktualizacii hry...posledne info ktore som zachytil je ze vyvojari pracuju na odstraneni tejto chyby...ide teraz o to ci bude poskytnuta aktivnym hracom aj akasi kompenzacia???
 

MajaR

Lesný duch
mne to tiež robilo, ale stačí premazať cache a cookies a potom to už išlo...tak ak niekto ešte má takýto problém vyskúšajte
 

DeletedUser4

Guest
Ďakujeme za nahlásenie. Po nedávnej aktualizácii hry sa v hre vyskytla chyba, pri ktorej sa niektorým hráčom nepodarilo načítať ponuku výskumu. Táto chyba už bola odstránená. Ak daný problém na vašom účte ešte pretrváva, odporúčame vám vymazať cookies súbory vášho prehliadača, prípadne vyskúšať hru spustiť v inom internetovom prehliadači.

Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore