• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Vylepšenie starovekého divu

Marcus86

Ukecaný paladin
Dnes som dokončil vylepšenie Obrovskej zvonice na 5. úroveň. Potom ako sa vylepšila som doplnil do divu potrebné runy a chcel dať vylepšiť Obrovskú zvonicu na 6. úroveň, čo ale bol problém. Budovu mi už nechcelo dovoliť vylepšiť a umiestniť na to isté miesto, hoci veľkosť divu sa nezmení. Ak som ju chcel presunúť na iné miesto, tak sa to tvárilo ako keby som chcel postaviť druhú Obrovskú zvonicu a pôvodná budova zostala na tom istom mieste (teda nie ako, keď klasicky vylepšujem budovu, že sa mi normálne dá presúvať). Nakoniec som problém vyriešil až tým, že som musel znovu dať načítať celú hru a až potom sa to správalo normálne. To akože máme obnovovať stránku zakaždým, keď vylepšíme nejaký staroveký div? Nestačí, že hra zamrzne každú chvíľu, ešte aj toto?
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Mne osobne pri vylepšení divu podobný problém nenastal. Ak by sa takéto niečo vyskytlo aj nabudúce rovno kontaktujte Hernú podporu.
 

Marcus86

Ukecaný paladin
Môže to byť z dôvodu, že dokončil som jedno vylepšenie a hneď potom som doplnil runy do divu a chcel znovu vylepšovať, čo bez obnovenia stránky nefunguje. Najbližšie to vyskúšam až budem prestupovať z 10. úrovni na 11., takže to tak skoro neotestujem.
 
Hore