• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Vulgárne mená hráčov

  • Zakladateľ témy DeletedUser234
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser234

Guest
Prosím o riešenie vulgárnych mien hráčov dopiceidem69 a kokot11. Ďakujem
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahoj, prosím ťa, takéto veci nám rovno napíš na Hernú podporu. Je tam aj možnosť označiť hráčov ktorých chceš nahlásiť :)
ďakujem :)
 

DeletedUser13

Guest
Ok @kiwa tak odo mňa na Supporte máš dosť veľa mien.
A dúfam že ich hneď zmažeš nakoľko nemajú ani len body.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Zmazal som čo si poslal, taký dlhý zoznam už neposielaj :D :D

Srandujem, ak na niekoho natrafíte rovno pošlite na support :)
 

DeletedUser13

Guest
Rado sa stalo :D
Keď musíš tak musíš :D

Máš tam ešte ďalšie ľubozvučné mená :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser518

Guest
Chcel by som sa v rámci témy spýtať:

1. A čo sa stane s tým mestom hráča s vulg. nickom keď ho mám objavené? Je to "mŕtvy" hráč a chodím tam na korunky v rámci susedskej...
(+2. nedali by sa tak vymazať "mŕtvi hráči", u ktorých sa nedá dať ani susedská lebo majú rozostavanú hlavnú budovu?)

Ďakujem.
 

Shanigan

Lesný duch
Jednoducho nahlásiš na podpore a urobia poriadky. Alebo ak je to vulgárne , ale aktívne, tak mesto premenujú :)Niekto sa ale asi rád takto hrá, sander ich už tiež pár nahlásil v poslednom čase, takých čo ani bod nezískali,asi radi vidia vulgárnosti napísané :confused:
 

DeletedUser518

Guest
Jednoducho nahlásiš na podpore a urobia poriadky. Alebo ak je to vulgárne , ale aktívne, tak mesto premenujú :)Niekto sa ale asi rád takto hrá, sander ich už tiež pár nahlásil v poslednom čase, takých čo ani bod nezískali,asi radi vidia vulgárnosti napísané :confused:
Keby teda vymazali spomínaného hráča ostalo by po ňom ...čo? ... alebo jeho nahlásením by som prišiel aj o tie korunky, ktoré si tam chodím vyberať prostredníctvom susedskej pomoci? Podľa mňa by tam mala ostať nejaké "baňa" kde by sa mi pravideľne ukazovali korunky, ktoré by som mohol vyberať akoby od hráča v závislosti od veľkosti mojej hlavnej budovy.
 

DeletedUser208

Guest
aj z provincie kde nikto nie je ziskavas peniaze, sa mi zda ze polovicu zoho co ziskavas u hraca
 

Shanigan

Lesný duch
Fighter ty myslíš na niečo iné ako na peniaze ? Ako čítam tvoje príspevky, tebe akosi ani nejde o rozptýlenie, ale skôr o získavanie peňazí.Ćo preboha s nimi robíš v hre ? Alebo sa ti podarilo ich akosi preniesť do reálu ?:p Mne stačí výpomoc spoločenstva , niekoľkí s ktorými obchodujem si aj vypomáhame /myslím mimo spoločenstva / ale mapu navštevujem už len pri turnaji, alebo pri výskume provincií, árendu zbieram veľmi, veľmi zriedka /vďaka drahému obchodníkovi, už sa neoplatí kupovať tovar a VB už kupujem za 400 t , čo sa mi zdá plytvaním :( / a ak je tam hráč čo nehrá, tak z neho nemám veľa, lebo neobchoduje, tie peniažky čo mi prídu z návštevy nepotrebujem.....
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore