• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Volne prehadzovanie rozsirenia mesta

manocska

Neumlčatelný kňaz
Tiež by som túto možnosť privítal. Chcel by som prestavať mesto a hodilo by sa mi prestavať políčka inam.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Takáto možnosť s najväčšou pravdepodobnosťou do hry nepríde. Treba strategicky premýšľať, kam rozšírenie postaviť :)
 

lavana

Šepkajúci golem
Aj keď táto hra patrí naozaj medzi strategické, tak v tomto konkrétnom prípade o tom ťažko hovoriť. Aby sme mohli takto premýšľať a umiestňovať rozšírenia mesta, to by sme museli najprv vedieť, ako sa nám v tom-ktorom období otočia budovy a aký budú mať rozmer - a navyše, po čase sa aj tak otočia späť a je to zas problém. Preto možnosť presunúť rozšírenie mesta niekam, kde sa vytvoril trošku voľný "plácek" a môcť si tak pomôcť pri prestavbe mesta by bolo naozaj fajn. Niekto to rieši tak, že má trvale voľných pár rozšírení a na nich prípadne to, čo mu nie je ľúto zbúrať ak by bolo treba, no pre tých, čo nekupujú rozšírenia mesta za diamanty, je takéto niečo luxusom - každý štvorček je vzácny.
 

Marcus86

Ukecaný paladin
To je síce pekné, že sú tam rozpísané, ale hoci si pozíciu každého rozšírenia vždy poctivo dopredu naplánujem vzhľadom na veľkosť a estetiku budov, tak stačí mi prejsť do ďalšej kapitoly a moje plánovanie je ... k ničomu. :D Podľa mňa preto najvhodnejšie rozmiestnenie políčok rozšírenia je ukladať ich do tvaru štvorca. V takom prípade si budovy môžem otáčať akokoľvek, či už sú orientované na šírku alebo na výšku, vždy sa nájde miesto, kde mi to nebude vychádzať. No s tým ale dokážem žiť. :cool:
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
Ja si myslím, že by veľmi pomohlo aj - výmena budov - navzájom sa vymenia budovy, ktoré označíme, alebo upraviť Inventár Zhromaždisko, aby sa tam dali dočasne aj umiestniť budovy počas prestavby mestečka. :)
 

Shanigan

Lesný duch
Ja si myslím, že by veľmi pomohlo aj - výmena budov - navzájom sa vymenia budovy, ktoré označíme, alebo upraviť Inventár Zhromaždisko, aby sa tam dali dočasne aj umiestniť budovy počas prestavby mestečka. :)
Podobný návrh tu už padol niekoľkokrát, ale nič sa nedeje. Ono nás asi tá hra chce naučiť, že sa nemáme kŕčovite držať svojho majetku :) Sranda, ale som sa to naučila, aspoň v tejto hre :p už nemám "hysterický záchvat" keď sa musím nejakej budovy z eventu zbaviť ,lebo už neplní svoj účel .... ale pri vstupe do novej zeme ešte stále ma prepadá strach ako zase rozmiestnim budovy :rolleyes:
 

DeletedUser914

Guest
standartne maju taketo hry kde sa nieco stavia funkciu REMOVE ALL.
Vsetky budovy a cesty sa niekam drbnu a potom si ich naspat popridavam kde chcem.
Dominations, alebo Clash of Clans.
+ maju 3 volne, neviem ako by som to nazval SLOTY, kde mozem mat 3 typy Mesta.
Tu je to asi zbytocne, ale REMOVE ALL mi pride ako SUPER vec a urcite by to tejto hre prospelo, saliem ked rozsirujem mesto
 

DeletedUser1047

Guest
Takáto možnosť s najväčšou pravdepodobnosťou do hry nepríde. Treba strategicky premýšľať, kam rozšírenie postaviť :)

V hre Forge of Empires je pri vystavbe aj moznost rekonstrukcia, kde je mozne odlozit budovy aj cesty do skladu a postupne ich odtial ukladat plochu mesta a prearanzovat tak budovy a usetrit miesto na nove. Tato moznost by mohla byt pridana aj do hry Elvenar. Urcite by to hre pridalo na zabave a hracom spestrilo cas kym nadobudnu nove rozsirenie mesta. Prikladam obrazok, je to ikonka zeriavu. Vyvojari v InnoGames vedia, vsak? :)
Funkcia-Rekonstrukcia.jpg
 

lenni

Lesný duch
V hre Forge of Empires je pri vystavbe aj moznost rekonstrukcia, kde je mozne odlozit budovy aj cesty do skladu a postupne ich odtial ukladat plochu mesta a prearanzovat tak budovy a usetrit miesto na nove. Tato moznost by mohla byt pridana aj do hry Elvenar. Urcite by to hre pridalo na zabave a hracom spestrilo cas kym nadobudnu nove rozsirenie mesta. Prikladam obrazok, je to ikonka zeriavu. Vyvojari v InnoGames vedia, vsak? :)
Zobraziť prílohu 1562

Od začiatky Foe, čo je už dosť dávno,bol režim rekonštrukcie pridaný len pred pár mesiacmi....Myslím si, že príde aj tu možno niečo podobné, ale ešte je tu kopec nedoriešených vecí, kým, aspoň podľa mňa, prídu s takouto možnosťou.
 
Hore