• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

vcielkaisr

DeletedUser269

Guest
Nerandila som s veľa chlapcami, mala som vážnu známosť, ale ta neskončila dobre. Po dlhšej dobe som sa rozhodla tiež, že smútku bol dosť a treba žiť. V tom čase som bývala v Košiciach na Bernolákovej ul. a pracovala ako predavačka a pokladnička v predajni Zdroj na Furči - Lidické námestie.
Svoju novu lásku som čakala na autobusovej stanici. No a vybrali sme sa na obhliadku mesta. Jasné ako ináč chcela som sa pochváliť kde pracujem, ale zabudla som na to, že je február a kopec snehu.
Z autobusovej stanice sme sa zviezli dopravou k terajšiemu ABC-Zoo a od spodka až hore k predajni (terajšiemu Fresh, pred tým Zdroj 11-01) sme sa trepali chodníčkami, nechodníčkami sem tam aj cez kríky (ostali sme aj podriapaný
1f603.png
:D no oblečenie nás dobre chránilo) a pár krát sme sa dostali mimo cestičku kde bolo snehu po kolená.
Asi po polhodinovom boji, sme konečne prišli pred predajňu
1f642.png
:) v tej dobe ale bola zatvorená, keďže sa nepracovalo v nedeľu. Popozerali sme si miesto a vybrali sa hore na autobusovú dopravu a smer Bernolákova. Kde sme prišli fakticky po dvoch hodinách nášho spoznávania mesta.
1f609.png
;)
No aj po tomto zážitku si ma moja polovička zobrala
1f603.png
:D (takúto bláznivú) a od vtedy sme spolu už tohto roku 28 rokov. Prešli sme rôznymi búrkami a pohodami, vychovali sme dve krásne dcéry už tohto času dospelé. No na niektoré zážitky sa nedá nikdy zabudnúť.

PS: nebolo to 14 februára na sv .Valentína, vedy sa ani tento sviatok neoslavoval, no ale dala som to tu, lebo to bolo vo februári.
 
Hore