• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Valentínsky zážitok

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
ThreadHead.png

Vážení obyvatelia Elvenaru,

Prichádza Valentín, čas lásky :p. Preto som sa rozhodol pre Vás pripraviť súťaž. Vaša úloha bude veľmi jednoduchá, a dúfam, že veľmi úspešná.
Každý z Vás už pravdepodobne zažil tú romantiku na Valentína, kde sa snažíte zo seba dostať to najromantickejšie aké len viete..... No ale vždy to nedopadne ako si želáte. Čo sa Vám najvtipnejšie/najtrápnejšie/najzaujímavejšie stalo?

Niečo ako inšpiráciu: Priateľka bola u mňa, chcel som pripraviť romantiku tak som našiel pár sviečok a rozložil som ich po dome, bohužiaľ z jednej sa chytila záclona. Doteraz naši nevedia čo sa so záclonou stalo :D

Poznámka: Pre účasť v súťaži je potrebné registrovať sa na fóre.

Podmienky súťaže:
  • Napísať zážitok, ktorý sa Vám stal na Valentína a určite nepatrí k tým klasickým
  • Nevymýšľajte si nepravdivé príbehy
  • Každý účastník súťaže vytvorí v sekcii tému, ktorú nazve svojou prezývkou na fóre.
  • Každý účastník sa môže zapojiť iba 1x.
  • Súťaž bude prebiehať od 8.2.2017 do 17.2.2017
  • Tím hry Elvenar si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť pravidlá súťaže, prípadne celú súťaž zrušiť.
Odmeny:
1. miesto
- 1000
diamant.png

2. miesto - 500
diamant.png

3. miesto - 300
diamant.png


Prosíme, hodnoťte (*) poďakovenie iným hráčom v ich témach, pomôžete nám tak pri konečnom rozhodovaní. O víťazoch súťaže rozhodne, s prihliadnutím na vaše hodnotenie, Tím hry Elvenar.

*Ak sa vám daný príspevok páči, môžete zaň poďakovať. Túto možnosť nájdete vpravo dole pod daným príspevkom.
podakovat.png

Máte nejaké otázky alebo pripomienky k súťaži, alebo chcete o súťaži diskutovať s ostatnými? Využiť na to môžete diskusnú tému

Príjemne strávený Valentín bez trapasov
Váš Tím hry Elvenar
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore