• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Vaše Obľúbené Filmy

DeletedUser13

Guest
Aké sú vaše obľúbené filmy ? čím vás upútali ? A u čoho ste ľutovali strateného času ?
Aký žáner najčastejšie pozeráte ?

Tak napríklad môj najobľúbenejší film je Ako si vycvičiť draka 1 & 2. A Samozrejme Avatar.
A žánrov mám viac ale je to najme Sci-fi, Fantasy, Blockbustery, Horory, Akčné a rozprávky.

Môj najobľúbenejší seriál mám ich viac ale dám aspoň pár Stargate SG1, Heroes, Fringe, Doctor Who, Elementary, Arrow, Grimm a mohol by som pokračovať ešte dosť dlho.
 
Naposledy upravené moderátorom:

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Obľúbené: Pearl Harbor, Pán Prsteňov, Kráľovstvo nebeské (zameriavam sa viac menej na historické, vojenské a scifi )

A strata času? no tých bolo dosť :D LaLaLand to je asi najväčšia strata času :D :D možno ešte Atlas Mrakov či ako sa to volá, pozeral som to na 3x lebo som vždy zaspal :D
 

DeletedUser

Guest
Mám rád filmy s podobnou tematikou ako kiwa. Naďalej milujem filmy ktoré sa odohrávajú v stredoveku tj meče kone a luky :) poprípade nejaký elfovia, mágovia a draky ;)

Mám rád Trilógiu: Pán prsteňov, Hobbit. Nebránim sa ani romantickým filmom :)
Pokiaľ ma film nezaujme, buď zaspím alebo robím niečo a zabudnem, že kukám nejaký film :D
 

DeletedUser234

Guest
ale sme sa tu stretli, takisto milujem LOTR a Hobbit, to sú top ale samozrejme je ich viac:

Gladiátor
50 odtieňov
Armagedon
Avatar
Matrix

ale to by som asi rozpisoval dlho, nebránim sa žiadnemu žánru

samozrejme aj rozprávky sú teraz v kurze, ale čo sa týka seriálov tak top je HEROES a teraz rád pozerám Priateľov, len tak medzi rečou, mám to všetko čo som tu spomínal stiahnuté, dokopy cez 100 filmov, ale nikomu to nepovedzte :D
 

DeletedUser138

Guest
No niesom nejaky velky filmolog, teda sa vyjadrim len k tej podotazke "U coho ste lutovali strateneho casu" Pretoze jeden taky film s mi vryl do pamati :D Scary movie 5 -__- som (bolsom) fanusik tej serie a tak trapnu a nezazivnu "komediu" ako pätku som davno nevidel. Fakt som si vtedy vravel ze som mohol ist radsej spat uz konecne...
 

DeletedUser234

Guest
preto som tam napísal, že pozerám rôzne žánre ...
 

gmail

Lesný duch
ja najcastejsie japonske anime - v japoncine s titulkami:D ale oblubené sú urcite:
LOTR, GOT, MASH a vyborne filmy HBO z cyklu duna a discworld- Hogfather, Zaslana posta....
samozrejme tiez: strazcovia galaxie, konstantin, vsetky nove filmy star treku, stary film stargate, filmy s alenkou za zrkadlom, sirotcinec slecny peregrin ... urcite nechyba ani oblubena klasika ceskoslovenskych filmov a rozpravok:p
serial - teraz dopozerany stranger things, the durrells, a skvely poirot.... atd atd vacsinou to mam aj precitane takze porovnavam knihy s filmami .... zlozvyk o_O
... rozpravkove, fantasy, sci-fi, dobre dramy, komedie, dobrodružne cokolvek pri com sa zabavim alebo aspon obdivujem efekty :D
za stratu casu rozhodne pokladam telenovely a "mydlove opery" -ci uz turecke, mexicke, brazilske, indicke.... ale proti gustu -ziaden disputat :cool:
 

gmail

Lesný duch
;) momentalne ao no exorcist druhu seriu, ale aj ked mi tiekli nervy z fillerov u naruta shippunden, tak prave dopozeram posledne casti pred borutom:D inak milujem beelzebuba a death note a vsetko kde je magia a humor, sem tam demon,.. ale inak som v poriadku:p
 
Naposledy upravené :

DeletedUser

Guest
Na dlhšie pozeranie máš tam BLEACH ;) tam máš všetko, mágiu, humor, dajme tomu že demon alebo skôr soul.
 

gmail

Lesný duch
soul society :) to mam tiez dopozerane aj manga ciastocne, aj vsetky fairy tail, sword arty, hunter x.... frcim na hns.moe :) jo a prvy opening z bleach mam ako zvonenie-co dodat?
 

DeletedUser210

Guest
kiwa, pokiaľ sa ti páčia vojnové filmy vrelo odporúčam "povojnový" dánsko-nemecký film "Under sandet" z 2015. Podľa môjho vkusu najlepší európsky film tohto žánru za ostatných 10 rokov. Po všetkých stránkach prepracovaný, napínavý a hrozný, rovnako ako doba ktorú prezentuje.

2pzleyt.jpg
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Hmm, pozriem sa naň keď budem mať trošku viac času :D teraz som nejako zavoňal Vikingom a neviem sa od toho odtrhnúť :D
 

DeletedUser13

Guest
tých som aj ja videl ale neoslovili ma tak ako napríklad game of trones ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore