• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Vaša TOP spriatelená Rasa

DeletedUser13

Guest
Určite každý z vás si obľúbil nejakú rasu. A naopak nejaká mu doslova pila krv. A tak chcem aby ste sa tu s nami podelili o vaše pocity s doterajších rás. Aká je vaša Top a ktorú už nechcete vidieť ?

Moja asi najmilšia alebo najmenej náročná rasa bola rasa víl. Aktuálne sa nachádzam v 1/3 Lesných elfov a vyzerá celkom pekne aspoň u Elfov. A moja najhoršia rasa boli Orkovia najťažšia rasa ktorú neprajem nikomu.
A očakávam Drakov (nakoľko som do nich blázon :D )
 

DeletedUser234

Guest
Sander, prečo je najhoršia? som práve pri nej, dosť ma prekvapilo že na výrobu orkov musím mať vylepšené zbrojnice na lvl20 a tiež to že ich mám len 2
 

DeletedUser13

Guest
Kvôli tomu ako dlho sa pri nej zdržíš a čo všetko potrebuješ na výskum a koľko potrebuješ mať budov na to aby si sa aspoň trocha hýbal.
A ďalšia vec orkovia sa tak to vyzerá snami povlečú. Napríklad na vylepšenie Zásob potrebujem obrovské množstvo orkov + na vyjednávanie vzdialených provincií.
 

CHMEL

Ukecaný paladin
Zatiaľ najhoršia bola aj u mňa rasa orkov , zo začiatku som vôbec nemal ani poňatia čo skôr vyrábať a veľmi dlho to trvalo , no aspoň mne sa to tak zdalo, alebo som to nevedel uhrať .
 

lavana

Šepkajúci golem
Som v polovičke víl, mám 178 dokončených provincií a už aj otvorených pár, kde potrebujem získať "Shrekov" na ich vyskúmanie :D. Vizuálne sa mi víly páčia viac ako trpaslíci, horšia je spotreba územia na denné a nočné farmy. Z toho mi vychádza, že s vílami strávim ešte veľa-veľa dní, ale však náhliť sa nie je kam a avizovaní noví draci ma počkajú ... na tých sa veľmi teším. Ak ste prišli na nejaký mód, v ktorom by sa malo s orkami dariť napredovať, čo tak podeliť sa o skúsenosti ;).
 

Lunata

Ukecaný paladin
ja súhlasím - víli najlepšie a orkovia ble fuj nikdy viac...
hawkins ty si už v polke orkov? :eek:
 

Lunata

Ukecaný paladin
Som v polovičke víl, mám 178 dokončených provincií a už aj otvorených pár, kde potrebujem získať "Shrekov" na ich vyskúmanie :D. Vizuálne sa mi víly páčia viac ako trpaslíci, horšia je spotreba územia na denné a nočné farmy. Z toho mi vychádza, že s vílami strávim ešte veľa-veľa dní, ale však náhliť sa nie je kam a avizovaní noví draci ma počkajú ... na tých sa veľmi teším. Ak ste prišli na nejaký mód, v ktorom by sa malo s orkami dariť napredovať, čo tak podeliť sa o skúsenosti ;).
je tu jeden mod, ale bude ta stáť kopec miesta - na orkov treba vela miest stretnutí a ešte omnoho viac hubičiek :)
 
Hore