• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výroba tovaru

  • Zakladateľ témy DeletedUser112
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser112

Guest
Dobrý večer, netuším, či je to chyba, alebo autori to myslia vážne, ale už od novembra 2015 pociťujem, že je tu vo výrobe tovaru chyba.
Mám momentálne manufaktúry tovaru na : oceľ, krištáľ a elixíry. Pri 3 hodinovej výrobe a manufaktúrach na lvl 15 vyrábam oceľ 639, krištáľ 536, elixíry 622. Vzhľadom na to, že mám na tieto tri druhy tovaru posilnenie výroby v rôznych percentách, malo by sa to odzrkadľovať aj na množstve vyrobeného tovaru. Posilnenie tovaru mám nasledovné : oceľ 337%, krištáľ 391%, elixíry 326%. Paradoxne na krištáľ mám najviac percent na posilnenie výroby a najnižšiu výrobu. Viete mi odpovedať prečo ?
 

Prílohy

  • tovar.jpg
    tovar.jpg
    203,3 KB · Zobrazenia: 54

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Je to v poriadku, pretoze kazda budova ma roznu velkost
ak si to prepocitas na jedno policko bez bonusu z relikvii tak dostanes
ocel: 458/16=28.625
kristal: 342/12=28.5
elixir: 458/16=28.625

a kedze kristal zabera najmenej policok tak ti vyraba najmenej
 

DeletedUser112

Guest
Veľmi pekne Ti ďakujem za odpoveď, ale takú hodnotu má krištáľ pri 3 hodinovej výrobe bez posilnenia výroby ? Pretože vtedy mi už vôbec nesedí výpočet navýšenia výroby :). A pravdu povediac nepamätám sa už, akú hodnotu má pred posilnením 3 hodinová výroba :). A vopred ďakujem za odpoveď :).
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
denna u kristalu je 342, posilnenie mas 391% co je 1337
denna posilnena produkcia kristalu je 1679
3hodinova posilnena je 1679/3.14 = 535
3.14 je koeficient pri 3 hodinovej + nejake to zaokruhlovanie = je to presne ako mas
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore