• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výmena bonusov

TomasMan

Šepkajúci golem
Strašne by som ocenil keby bolo možné v rámci susedskej alebo spoločenstva výmena nie len materiálu cez trh ale aj budov a iných bonusov. Napríklad mám v inventári veľa budov ktoré nepotrebujem ale niekomu inému by sa mohli zísť. To isté z vylepšeniami na medveďa alebo ten perníkový domček a veľa iného. Rozbaliť to na fragmenty je škoda a tých mam aj tak tiež dosť. Si myslím že by to bolo super ja tam niečo dám a ostatný by mi ponúkli za to niečo či už časovače,staroveké vedomosti,mince,zásoby, diamanty no proste hoci čo a keď by sa mi to pozdavalo tak by sme si to vymenili a boly by všetci spokojný. Strašne veľa vecí by sa tak dalo uľahčiť keďže veľa toho čo nám treba sa nikde nedajú zohnať.
 

AltairMiles

Ukecaný paladin
nech si vývojári hry vyskúšajú hru Travian, kde je aukcia predmetov, ktoré nájde hrdina na svojom dobrodružstve... niečo takéto alebo podobné by privítalo asi viac hráčov... :D
 

AltairMiles

Ukecaný paladin
keby to urobili takým istým spôsobom ako to funguje v Traviane, tak nie... práve naopak... :D ale nečakali by sme, kedy dajú do udalosti alebo do ds artefakt, ktorý potrebujeme... :D
 
Hore