• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

uživatelské rozhranie Informácia počas načítania hry

DeletedUser717

Guest
aj toto by mohlo byť v informáciach počas štartovania hry pretože ja som sa to dozvedel až po pol roku náhodou :
1. kontrolujte si počet Úlomkov rún, pretože ak ich máte desať tak ďalšie ktoré získate sa stratia..preto si ich zavčasu spojte do novej runy
2. To aký bude ďalší turnaj vám povie ikonka stanu ktorá je dole na mape provincii
3. aké veci získate z jednotlivých turnajov zistíte vo voješnskom stane na mape provincii
(to sa hodí počas dobrodružstva pri výrobe klobúka, paličky a nápoja...pretože viete akú úlohu si máte nastaviť
---
ale na druhú stranu je docela fajn keď po polroku nájdete nejakú výhodu o ktorej ste doteraz nevedekli :)
 

DeletedUser595

Guest
Mňa nahnevalo, keď som mal všetky runy vo vyskúmanych divoch vložené, nedali sa úlomky spojiť do runy. Lebo sa nedala nikde vložiť. Navrhujem možnosť zhromaždiť viac úlomkov ako 10. Pretože kým som vyskúmal ďalšie divy, prišiel som o cca 20 úlomkov :(
 

lenni

Lesný duch
Ak si dobre spomínam, tak na viacerých fórach sa to už vraj riešilo, aj bolo prisľúbené, že sa počet úlomkov na uskladnenie zvýši, ale zatiaľ sa s tým nič nerobí. Toto dosť trápi popravde aj mňa, že napríklad z turnajov si úlomky neodnášam, lebo ich mám úž plný počet a nemám ich kde použiť :/
 
Hore