• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

turnaj

DeletedUser

Guest
Ahojte,
aj vám sa zdá že tento turnaj je nejako oveľa ťažší??? V doterajších sa celkom darilo bojovať a teraz väčšinou prehry a je to názor väčšiny hráčov nášho spoločenstva..
 

Imiris

Lesný duch
Mne zvitky tiež moc nešmakujú, ale je pravda, že keď tomu človek dá čas, ide to cez manuál. Aj mne sa zdá najťažší.
 

DeletedUser720

Guest
Ked začne hra tak mi dajú dole polku armády :D plus sú to trojhviezdičkovi proti bez alebo max s jednou hviezdičkou... asi tak...
 

DeletedUser13

Guest
Aj ja vyplieskam celú armádu na tomto čo sa dá robiť
 

DeletedUser595

Guest
A ja som si myslel, že to len mňa furt bijú ako malé dieťa :D
 

DeletedUser717

Guest
Viem že v provinciach je sila nepriatela večšia čím som ďalej od svojho mesta, ale ako to je v turnajoch? Majú všetci hráči v turnajoch rovnakých nepriatelov, alebpo sila nepriatela závisí od toho ako velmi mám rozvinuté svoje mesto..armádu..výskum???
 

lenni

Lesný duch
Sila nepriateľa závisí jednak od vzdialenosti od mesta, ale hlavne od veľkosti tvojho oddielu. Čím viac máš jednotiek, tým sa zvyšuje aj sila nepriateľa.Tzn., s každým vyskúmaním veľkosti oddielu nepriateľ na turnaji posilní....
 

lenni

Lesný duch
Zaujímalo by ma, podľa čoho sú v turnajoch prideľované runy do divov. Nemyslím runy, ktoré dostaneme na konci turnaja všetci, ale individuálne z jednotlivých provincií. Momentálne som už chvíľu v orkoch, ale nedostala som ešte ani jednu runu z orkov :/ Vačšinou otváram tak 10-15 provincií. Pár rún už mám, ale tie som dostala za pomoc susedom alebo v konečných odmenách z turnajov. Dokonca, aj keď dokončím klasickú provinciu (nemyslím teraz turnajovú) dostanem nejakú runu LEN z predchádzajúcich rás....( aj aj to väčšinou kniha, priepasť, maják, kláštor, výnimočne niečo z trpaslíkov).
 

lenni

Lesný duch
Takže...ak to správne chápem, z turnaja nedostanem runu do divu, ktorý ešte nemám vyskúmaný....
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
Ahojte, chcem sa opýtať - čím väčší oddiel mám, tým ľahšie boje v provinciách, v turnajových zas naopak ťažšie, tak?
A ak správne chápem, tak zbrojnica na to nemá žiadny vplyv, slúži iba na veľkosť výcviku v kasárňach a výrobu orkov.
Čiže či mám zbrojnice 3 alebo 5 nič nezmení v turnaji na jeho obtiažnosti a teda veľkosti oddielu nepriateľa, iba viac vojakov naraz trénujem v kasárňach. Chápem správne?
 
Hore