• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Turnaj

Shanigan

Lesný duch
Keď som začala hrať hru, tak som si akosi nevedela predstaviť aké to bude, ak si vo výskume odomknem turnaj. Zdalo sa mi to také neprehľadné a ťažké :)
Keď som sa k tomu dostala už som bola v cechu . Tam sa mi dostalo niekoľko rád ako na to , ale až teraz pri svojom treťom turnaji môžem povedať, že áno už to chápem. Najmä že som urobila tú chybu, že práve z mramoru som si nevyrobila zásoby , aj keď ho vyrábam a turnaj je o tom :)
Tak vyzerá, že každý turnaj spotrebuje veľa nástrojov a surovín z tej prvej skupiny . Ja som okrem mramoru mala zozbierané po 6000 kusov z každého. A aj nástrojov bolo treba dosť,mala som v zásobe cca 75000/niečo ale išlo aj na výskum a vylepšenia / ,ale to robím len tri miestnosti . Samozrejme pomôže aj cech a to tí čo nie je ich prioritou práve mramor ,lenže samozrejme je tu Wonky, a aj ten toho veľa pobral ... takže pomoc je a bola, ale nie taká ako stále ....
Uzavretie miestností je dobrá vec, takto som získala hodne bodíkov do turnajového rebríčka :) Bola by som rada, keby som do konca turnaja zostala aspoň v prvej tridsiatke :)
turnaj_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ako ste postupovali vy ostatní ? máte nejaké dobré tipy ? Koľko miestností sa oplatí otvoriť ?
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
Ahoj,ja som zo začiatku išiel tak na 36 "miestností" no každým dalším kolom som ich už robil menej a teraz to je už uplne malo.Prví den tak dve stránky a dalšímy dnamy to ubuda.Dnes som spravi 6 "zápasov" z toho pat 5* 6*hviezdičkoví som nedal ešte ani jeden sa mi vidí z časového dovodu, tak ani neviem aké su za ne odmeny.
 

Shanigan

Lesný duch
Tak turnaj skončil :) skončila som na peknom 11 mieste a tak som dostala plus 450 bodov do skóre. potešilo, aj zlepšenie mramoru je už na 402% . ešte tak rýchlo zvládnuť výskum a zvýšiť manufaktúry. teraz trčím na 9 a to dáva ešte málo mramoru a pritom sa tak dobre predáva :D
 

DeletedUser86

Guest
ma napadlo reagovat s odstupom casu na zmeny v turnaji... pozornejsie som sledovala ubytok VB pocas turnaja oproti predchadzajucemu systemu, co by som este ako prezila kedze celkom vysoko sa so spolocenstvom dostanem pri plneni kazdeho turnaja. Co sa tyka armady su ovela vacsie straty, vykupovanie je zase lacnejsie takze hraci maju moznost utapat svoje pracne vyrobene zasoby...ok.. beriem, nieco za nieco. Nemilo ma ale prekvapili ostatne odmeny, konkretne kuzla. Hneva ma ze teraz su tak lahko dostupne a v takom mnozstve. Uplne sa zhodil vyznam vylepsenej akademie magie, za ktore sme si niekolko jedincov zaplatili. Ano sice mozme vyrabat viac a viac kuzlit ale doteraz to malo vyhodu kedze vylepsenie nam poskytlo primerane kuzlenie kedy to bolo treba. Teraz moze kuzlit snad kazdy kto si pravidelne robi priemerne turnaj a nestoji ho to nic.... s tym suvisi samozrejme otazka, co s tym vedenie planuje robit. Ak ste nam zobrali benefit, bolo by dobre nam ho nejakym sposobom aj navratit. Co uz uplne sice do tejto temy nepatri, ale napriklad vyskumom noveho kuzla, ktore bude pristupne len pre tych co si tu akademiu vylepsili a pod. Niekedy sa treba pozerat aj na skupinku hracov co sem tam do hry nieco daju skrze benefit a nechapem naco sa vymysli nejaka premiova zalezitost ked sa nasledne po par mesiacoch takymto sposobom degraduje. Ved snad neplatime za to aby sme ulahcovali hru hracom ktori do hry neinvestuju a maju vlastne rovnake privilegie.
 

*Hawkins*

Lesný duch
hra musí byť férovejšia, preto aj zdraželi rozšírenia za diamanty predsa :D :D čo je absolutny nezmyslený blud, kedže sem vrážam realne peniaze tak musím mať nad ostatnými výhodu, žial INNO má asi iný názor no :D
 
Hore