• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Trhovisko

Emma

Lesný duch
Dúfam, že ten trh takto neostane. Je to strašne neprehľadné. Nemám chuť ho ani otvoriť.
Rieši sa to ? Vopred ďakujem za odpoveď
 

DeletedUser

Guest
Ahojte, ak je trh takto správne, podľa akého kľúča je zoradený?? Vôbec sa v ňom nedá vyznať... ďakujem za odpoveď..:))
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
1. prijateľnosť (mať dostatok surovín na prijatie ponuky)
2. hodnotenie (3 hviezdy, 2 hviezdy, 1 hviezda) podľa kvality suroviny
3. množstvo surovín (väčšie množstvo je na vrchu)
4. typ suroviny podľa ponuky (tak ako doteraz)
5. typ suroviny podľa dopytu (tak ako doteraz)
6. vek ponuky (najstaršie na vrchu)
 

DeletedUser

Guest
Ďakujem za odpoveď... už sofistikovanejšie sa to nedalo vymyslieť;)
 

axa11

Lesný duch
Je veľmi pekné od tvorcov hry,že sa snažia a že sa im občas niečo nepodarí, už som si zvykol.Ako vždy je niečo katastrofa, tak aj tento trh.
 

Marcus86

Ukecaný paladin
Nechcem tu zakladať ďalšiu tému k trhovisku a preto to pridávam sem. Inak to zoradenie ponúk sa mi tiež nepáči, preto používam skoro vždy tie dva filtre s čím je spojená táto chyba.

Pri selecte na karte Prijať sa zle zobrazujú položky. Prikladám obrázok. Na karte Ponúknuť je ale všetko v poriadku.

Používam Google Chrome, Verzia 64.0.3282.140 (oficiálna zostava) (64-bitová verzia)
 

Prílohy

  • trh.png
    trh.png
    252,5 KB · Zobrazenia: 64

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Nechcem tu zakladať ďalšiu tému k trhovisku a preto to pridávam sem. Inak to zoradenie ponúk sa mi tiež nepáči, preto používam skoro vždy tie dva filtre s čím je spojená táto chyba.

Pri selecte na karte Prijať sa zle zobrazujú položky. Prikladám obrázok. Na karte Ponúknuť je ale všetko v poriadku.

Používam Google Chrome, Verzia 64.0.3282.140 (oficiálna zostava) (64-bitová verzia)
táto chyba vznikne ak nepoužívate 100% veľkosť v prehliadači (úroveň priblíženia), pri 100% to nerobí
 

axa11

Lesný duch
Ak by tvorcom nevadilo troška sa pohrať s približovaním a oddalovaním mesta na večšie percento tak by prehliadač mohol ostať na 100 percentách že.Osobne tiež musím mať nastavené na 75% v prehliadači aby som videl v meste normálne ak chcem niečo zbierať a že zase potom nevidím na drobný chat je iba vedlajší efekt dalšej nenormálnosti v hre.
 

Marcus86

Ukecaný paladin
Dony: Lenže ja používam 100% veľkosť stránky v prehliadači (asi to bolo myslené opačne). Avšak potom tu položím ďalšiu otázku, že prečo takýto istý select na karte Ponúknuť už funguje normálne? :) Prikladám obrázky na ukážku. To akože používame na formátovanie toho istého komponentu dva rozdielne kódy? Dôvod? Nechápte ma zle, chcem len pomôcť, aby táto hra fungovala lepšie.
 

Prílohy

  • trh2.png
    trh2.png
    944,3 KB · Zobrazenia: 60
  • trh3.png
    trh3.png
    1.021,2 KB · Zobrazenia: 58
Hore