• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Traja ľadoví obri pravdepodobnosť odmien

DeletedUser661

Guest
úspešnosť získania dennej odmeny je uvádzaná 25% z 8-mich možností. otvoril som truhlicu viac ako 10x a dennú odmenu som nezískal podľa mňa je to chyba a ak nie tak je to demotivujúce a kazí to dojem z hry. A viem že sa to stáva aj iným a nadávajú keď pri toľkých pokusoch a predchádzajúcom úsilí (na 10 otvorení 1400 kľúčov) nezískajú dennú odmenu pri 25% prvdepodobnosti úspechu. :((((
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
žiaľ takto funguje náhoda, niekto ma toho šťastia viac a niekto menej
 

DeletedUser489

Guest
úspešnosť získania dennej odmeny je uvádzaná 25% z 8-mich možností. otvoril som truhlicu viac ako 10x a dennú odmenu som nezískal podľa mňa je to chyba a ak nie tak je to demotivujúce a kazí to dojem z hry. A viem že sa to stáva aj iným a nadávajú keď pri toľkých pokusoch a predchádzajúcom úsilí (na 10 otvorení 1400 kľúčov) nezískajú dennú odmenu pri 25% prvdepodobnosti úspechu. :((((

Zial, takto funguju pravdepodobnosti v hrach. Bez ohladu na to ake velke je to cislo, negarantuje nic.
Poznam pripady kedy hraci v inej hre zbierali questovy predmet s pravdepodobnostou dropu 0,01%. Kamos po mesiaci skusania dostal 2 za sebou a niektori to skusali 7 rokov, denne porubali potvor na malu horu a nikdy nedostali ziaden...
 

DeletedUser661

Guest
Ale tu ide o udávanú 25% šANCU čo je 1x za 4 pokusy to by bolo fér a hra by mala u hráča toto registrovať pretože inak je to blbosť že to vôbec udávajú.
 

DeletedUser661

Guest
žiaľ takto funguje náhoda, niekto ma toho šťastia viac a niekto menej
25% nie je náhoda nie pri 15 pokusoch ktoré som už realizoval akurát som sa vytočil a aj tá vaša odpoveď. ale ak som nespokojný tak asi nehrám tú správnu hru.
 

DeletedUser681

Guest
úspešnosť získania dennej odmeny je uvádzaná 25% z 8-mich možností. otvoril som truhlicu viac ako 10x a dennú odmenu som nezískal podľa mňa je to chyba a ak nie tak je to demotivujúce a kazí to dojem z hry. A viem že sa to stáva aj iným a nadávajú keď pri toľkých pokusoch a predchádzajúcom úsilí (na 10 otvorení 1400 kľúčov) nezískajú dennú odmenu pri 25% prvdepodobnosti úspechu. :((((
Presne toto sa aj mne stalo!!! Šetrila som si zamrznuté kľúče na dnes, aby som získala dennú odmenu a viac ako 10x som otvorila veľkú truhlicu, nič mi nepadlo! potom som ešte niekoľkokrát otvorila aj malú a strednú, dokopy asi 20 pokusov a nič!!! Som neskutočne sklamaná :( A nech mi nikto nehovorí, že takto funguje pravdepodobnosť!!!! Jediné, čo mi z toho vychádza je, že sa táto nepríjemná situácia prihodila väčšine hráčov a mnohí z nich si kúpia diamanty, aby tú dennú odmenu získali.
 

DeletedUser661

Guest
Nieje to 1x za 4 pokusy, to je 25% na každý pokus.
nakoniec som ju získal na 17násty pokus a rozumiem že to je 25% na každý pokus a tiež so poukázal na to že hra neregistruje pokusy hráčov a tým ich demotivuje ak nechcete prichádzať v budúcnosti o hrráčov a hlavne tých čo vám občas pustia éčko tak by ste to mali zmeniť. Alebo si myslíte že ste naštvali len mňa?????????????????? Pre Vás je táto hra aj o obchobe však?????
 

DeletedUser486

Guest
ani pri 99%pokuse odmenu mať nemusíš je to len pravdepodobnosť výhry na jedno kliknutie-a to o zarábaní som tímu Elvenar pred časom vytkol aj ja-ale ruku na srdce-kto z nás si nechce zarobiť?!?-akurát že niekto to vie a niekto nie.Dík.
 
Hore