• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

system odmeňovania

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser86

Guest
Hru som zacala hrat niekedy okolo polovice decembra... samozrejme ked som si prezrela rebricek tak som bola motivovana makat na sebe aby som sa dostala co najdalej v rebricku za co najmensiu realnu fin. investiciu :)

podarilo sa mi k dnesnemu dnu dopracovat sa k nejakemu 34 miestu, co si myslim ze je super

relativne stretavam online tych istych hracov

k comu sa snazim smerovat je nejaky system bonusov, ktory mi chyba v hre, aby nas online hracov bolo viac a aby cloveka malo co motivovat k tomu aby prisiel do hry a stravil v nej aj nejaky ten cas.

nie kazdy ma moznost vrazit do hry realne peniaze a vela hracov su naozajstni hraci prave preto, lebo ich za to caka nejaka odmena.

odmeny by mohli byt v roznych formach za rozne veci: napriklad online denny bonus, bonus za straveny cas v hre, bonus za prekonanie vyskumnej etapy v urcitom stanovenom case, bonus za ukoncenie urciteho poctu provincii za nejake obdobie, a tak podobne

nemusi to byt len odmena diamantov (par symbolickych kuskov, ako dava trebars west nuggety), moze to byt odmena posilneni ako sme mohli najist v truhliciach, ale mohlo by to byt nieco pravidelnejsie... aby sa zdvihol pocet aktivnych hracov v hre.... alebo nejaka bonusova hra s benefitmi ako the-west urobil kocovny cirkus na ktorom sa globalne podielaju hraci a ten dava potom rozne hracom nejake drobnostky

asi tak tolko by som chcela napisat za seba :)
dufam ze hra dosiahne velky boom a na svk si ju oblubi vela hracov

two
 

DeletedUser4

Guest
Môžem prezradiť, že takáto nová ''aktivita'' sa už chystá. Viac informácií o tejto novinke sa dozviete v priebehu nasledujúcich dní a týždňov. ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore